А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепаринова мазь (Heparin ointment)

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого з жовтуватим відтінком кольору;

склад: 1 г мазі містить гепарину 0,83 мг (100 ОД), анестезину 40 мг,бензилнікотинату 0,8 мг;допоміжні речовини

: гліцерин, вазелін медичний, стеарин косметичний,олія персикова, емульгатор №1, ніпагін, ніпазол, вода очищена.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозномурозширенні вен. Гепарин, комбінації. Код АТС С05ВА53.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антикоагулянт прямої дії. Блокуєсинтез тромбіну, зменшує агрегацію тромбоцитів. Пригнічує активністьгіалуронідази, активує фібринолітичні властивості крові. Гепарин, якийпоступово вивільнюється з мазі, зменшує запальний процес і справляєантитромботичну дію, а бензилнікотинат розширює поверхневі судини, сприяючивсмоктуванню гепарину. При нанесенні на шкіру справляє місцеву аналгезуючу дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Профілактика та лікування тромбофлебіту поверхневихвен, постін”єкційний та постінфузійний флебіт, зовнішній геморой, трофічнівиразки гомілки, слоновість, поверхневий перифлебіт, лимфангіїт, поверхневиймастит, локалізовані інфільтрати та набряки, травми без порушення цілісностішкірних покривів (у тому числі м’язових тканин, сухожилків, суглобів).

Спосіб застосування та дози. Мазь гепаринову застосовують місцево.Препарат призначають дорослим. При тромбофлебіті поверхневих вен кінцівок мазьнаносять на зону ураження тонким шаром (із розрахунку 0,5 – 1 г на ділянкудіаметром 3-5 см) та обережно втирають у шкіру. При тромбозі гемороїдальних венмазь наносять на прокладку з тканини, яку накладають безпосередньо нагемороїдальні вузли та фіксують пов’язкою. Також можна використовувати тампон знанесеною на нього маззю, який вводять у задній прохід. Мазь застосовують 2-3рази на добу до зникнення ознак запалення, в середньому 3 - 7 днів. Можливістьбільш тривалого застосування визначає лікар індивідуально.

Побічна дія. Мазь може чинити місцеву подразнюючу дію, щовиявляється у вигляді почервоніння, свербежу або невеликого набряку шкіри. Ціявища швидко минають після відміни препарату.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату, виразково-некротичні процеси, травматичне порушення цілісностішкірних покривів, дитячий вік, вагітність, лактація.

Передозування. Через низький рівень всмоктування Гепаринової мазіїї передозування є неможливим.

Особливості застосування. При тромбоцитопенії та підвищеній схильності докровоточивості препарат призначають з обережністю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дію мазі посилюють протизгортальніпрепарати, ацетилсаліцилова кислота та інші нестероїдні протизапальні засоби. Діюмазі послаблюють препарати наперстянки, тетрацикліни, нікотин, антигістамінніпрепарати.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці при температурі від 5єС до 20єС.Термін придатності - 3 роки.

Упаковка. По 25 г мазі в тубах, по 1 тубі в пачці
Переглядів: 2063 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я