А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепарил 1000-кмп (Heparil 1000-kmp)

міжнародна назва: Heparin sodium;

основні фізико-хімічні властивості: гель прозорий, безбарвний, із специфічнимзапахом, однорідної консистенції;

склад: на 100 г гелю гепарину натрію у перерахунку на гепарин з активністю160 ОД/мг - 0,625 г (100000 ОД), допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь, спирт етиловий 96 % абоспирт етиловий ректифікований, карбомер 934Р, 15 % розчин аміаку, вода,ніпагін, ніпазол.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширеннівен. Гепарин для місцевого застосування. Код АТС С05В А53.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Гельмає виражену антитромботичну і антикоагулянтну активність, ослабляє запальнуреакцію, виявляє протинабрякову дію, сприяє регенерації сполучної тканини.Антикоагулянтний ефект пов'язаний з прямою дією на систему згортання крові зарахунок утворення комплексу з антитромбіном III, який зв'язує плазмові факторизгортання. Стимулює обмінні процеси, грануляцію та епітелізацію тканин. Завираженістю терапевтичного ефекту гель значно перевищує дію препаратів, щовиготовлені на мазевій основі, через здатність більш глибоко проникати утканини.Фармакокінетика.Призовнішньому застосуванні не виявляє системної дії. Після абсорбціїбіотрансформується у печінці та у ретикулоендотеліальній системі. Зв'язується збілками плазми на 95 %. Період напіввиведення - 60 - 90 хвилин. Виводитьсянирками.

Показання для застосування. Призначають при лікуванні хворих зварикозним розширенням вен, флеботромбозом, тромбофлебітом (переважноповерхневим), поверхневим перифлебітом, з флебітом після внутрішньовеннихін'єкцій, тромбозом гемороїдальних вен, з післяопераційним варикозним флебітом,з ускладненнями після видалення підшкірної вени нижньої кінцівки, з травмами,ударами, інфільтратами, місцевими обмеженими набряками, підшкірними гематомами,з травмами м'язів, сухожиль і суглобів.

Спосіб застосування та дози. Гепарил 1000-КМП застосовують зовнішньо. Ефективність та безпечність застосування препарату у дітей недосліджувалась. Дорослі препарат наносять тонким шаром, обережно втираючи в уражені ділянкишкіри (0,5 - 1 г на ділянку розміром 3 - 5 см2) 2 - 3 рази на день (при тромбозах і тромбофлебітах у випадку нанесення гелю масажувати нерекомендується ). Смужка мазі довжиною в 1 см відповідає 0,4 - 0,6 г препарату при діаметрі вихідного отвору туби - 3- 4 мм. При тромбозі гемороїдальних вен Гепарил 1000-КМП застосовують або підпов'язку (у випадку екстраанальних вузлів), або вводять у пряму кишкуоброблений препаратом тампон. Залежно від характеру захворювання курс лікуваннястановить 1 - 3 тижні.

Побічна дія. При підвищеній чутливості до препарату можливіалергічні реакції (висип, ангіоневротичний набряк). При появі побічних реакційпрепарат слід відмінити.

Протипоказання. Гіперчутливість до препарату, ушкодження шкіри,знижена зсілість крові, тромбоцитопенія, кровотечі, виразково-некротичніпроцеси у зоні тромбофлебіту.

Передозування. При дотриманнізазначеного режимудозуванняпередозування малоімовірне. При застосуванні на великих ділянках шкіри(внаслідок імовірної системної абсорбції) можливі геморагічні ускладнення увигляді кровотеч різного ступеня тяжкості.Лікування. При невеликій кровотечі слід зменшити дозу аботимчасово припинити застосування препарату. У випадку сильної кровотечівнутрішньовенно повільно вводять 1 % розчин протаміну сульфату. При цьому, якщоконцентрація гепарину у крові невідома, то одноразова доза протаміну сульфатуне повинна перебільшувати 1 мл.

Особливості застосування. Гель наносять тільки на неушкоджену шкіру! Ненаносять на відкриті рани, слизові оболонки, ділянку гнійного процесу.Гепарил 1000-КМП з обережністю застосовують прикровотечах і станах підвищеної кровоточивості (у цьому випадку під час лікування препаратом необхіднийконтроль за зсілістю крові). Після нанесення гелю на шкіру вже через 1,5 - 2 хвилини він повністювсмоктується та не залишає жирових плям на руках та білизні.Застосування препарату у період вагітності та при лактації можливе тількиза показаннями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування препарату іацетилсаліцилової кислоти, декстрану, фенілбутазону, ібупрофену, індометацину,варфарину, дикумарину може підвищувати ризик виникнення кровотеч.Парентеральне введення нітрогліцерину разом з застосуванням Гепарилу1000-КМП, а також одночасне застосування гелю з тироксином, тетрацикліном,антигістамінними засобами, нікотином може ослабляти дію препарату.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці, притемпературі від 10 оС до 20 оС. Термін зберігання - 3роки.Зберігати у недоступному для дітей місці
Переглядів: 783 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я