А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепалін (Hepalin)

основні фізико-хімічні властивості: рідина жовтувато-оранжевого кольору;

склад: кожні 10 мл препарату містять трихоліну цитрату (65%) 0,55 г,сорбітолу розчину (70%) не кристалізованого 7,15 г;допоміжніречовини: натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, лимонна кислотамоногідрат, бронопол, натрію сахарин, барвник Сансет жовтий, ароматизаторапельсиновий, ароматизатор ананасовий, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні засоби. Код АТС А05В А50**.

Фармакологічні властивості. Холіну цитрат швидко іефективно відновлює запаси холіну в організмі, посилює засвоєння магнію.Входить до складу фосфоліпідів. Холін бере участь в основних біологічнихпроцесах. Він є основною частиною полярної групи фосфатидилхоліну.Фосфатидилхоліни підтримують цілісність клітинних мембран. Холін також єосновною частиною іншого мембранного фосфоліпіду, сфингомієліну, який такожвідіграє певну роль у підтриманні клітинної структури. Сорбітол використовується для терміновихенергетичних потреб, інша частина відкладається як запас у вигляді глікогену.Ізотонічний розчин сорбітолу чинить дезагрегантну дію і таким чином поліпшуємікроциркуляцію і перфузію тканин.Фармакокінетика. Холінуцитрат всмоктується у тонкому кишечнику. Незначна кількість метаболізується в печінцідо бетаїну та триметиламіну. Холін акумулюється в усіх тканинах організму.Виділяється нирками. Сорбітол швидко включаєтьсяв загальні процеси метаболізму, 80-90% його утилізується в печінці інакопичуєтьтся у вигляді глікогену.

Показання для застосування. Жирова інфільтрація печінки; хронічний гепатит різної етіології;біліарна дисфункція: гіпотонічна дискінезіяжовчного міхура;синдром подразненого кишечнику із запорами;для профілактики і лікування анорексії внаслідокзахворювань, стресів та несприятливих факторів.

Спосіб застосування та дози. Для підтримуючої терапії при дисфункціїпечінки, гепатобіліарної та травної систем:дорослим і підліткам старше 14 роківрекомендується 10 мл сиропу (2 чайні ложки) розвести у невеликій кількості водиі приймати перед обідом;дітям віком 3-8 років – 5 мл (1 чайналожка), 9-13 років – 10 мл (2 чайні ложки) рекомендується розвести у невеликійкількості води і приймати перед обідом.При запорах:дорослим і підліткам старше 14 років – 10-20мл сиропу (2-4 чайні ложки) розвести у склянці води і приймати зранку досніданку;дітям віком 3-8 років – 5 мл (1 чайналожка), 9-13 років – 10 мл (2 чайні ложки) розвести у склянці води і прийматизранку до сніданку.Тривалість курсу лікування залежить відхарактеру захворювання і ефективності терапії.

Побічна дія. При прийомі Гепаліну можуть виникати явища алкалозу.Рідко виникали диспептичні явища: нудота, діарея, розлади шлунка. Застосуваннявисоких доз може викликати також підвищену пітливість і гіпотензію, інодівідмічалась депресія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарата. Препарат не застосовують при алкалозі, а також при крововиливах вмозок, тромбоемболії, серцево-судинній декомпенсації, артеріальній гіпертензіїІІІ ст.). Протипоказанням є також вагітність і періодлактації. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Можуть виникати явища алкалозу. У цьому випадкуслід негайно припинити прийом препарату. Терапія спрямована на регулювання кислотно-лужногобалансу.

Особливості застосування. Особи з генетично зумовленоютриметиламінурією (спадковим дефіцитом ферменту), порушеною функцією печінки інирок, депресією і хворобою Паркінсона повинні пильно дотримуватисярекомендованих доз і лікуватися під наглядом лікаря.Гепалін слід призначати під контролемпоказників кислотно-лужного стану і функції печінки. Вплив препарату на керування автотранспортомі роботу зі складними механізмами малоймовірний.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Метотрексат може знижувати накопичення всіхметаболітів холіну. Гепалін не можна змішувати з розчинами, які містять фосфаті карбонат.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250Св місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 720 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я