А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепадиф (Hepadif)

основні фізико-хімічнівластивості:неоднорідна пориста маса від білого з рожевим відтінком до рожево-коричневогокольору;

склад: 1 флакон містить карнітинуоротату 300 мг (що еквівалентно 147,6 мг кислоти оротової та 152,4 мг карнітину),DL-карнітину гідрохлориду 184 мг (що еквівалентно 150 мг карнітину),антитоксичної фракції екстракту печінки 25 мг (що містить не менше 0,00025 мгціанокобаламіну), аденозину 5 мг, піридоксину гідрохлориду 25 мг,ціанокобаламіну 0,25 мг;допоміжні речовини: D-манітол,метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат.

Форма випуску. Порошок для приготуваннярозчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливаютьнасистему травлення та метаболічні процеси. Комбінації з амінокислотами.Код АТС А16А А20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Гепадиф –комбінований препарат, ефекти якого зумовлені комплексною дією компонентів, щовходять до його складу. Стимулює метаболізм жирів – компонентів β-окисногоперетворення вільних жирних кислот у мітохондріях гепатоцитів, біосинтетичніпроцеси, запобігає некрозу гепатоцитів, нормалізує процес проліфераціїгепатоцитів, систему печінкових ферментів і відновлює нормальну функціюпечінки. Наявність аденозину, що є компонентом коензимів, нуклеїнових кислот,забезпечує регуляцію процесів кровотворення. Вітаміни групи В (ціанокобаламін,рибофлавін, піридоксин) регулюють окисно-відновні процеси, беруть участь убілковому, жировому і вуглеводному обміні, в обміні триптофану, метіоніну, цистеїну,глутамінової кислоти й інших амінокислот. Піридоксин сприяє нормалізаціїліпідного обміну. Ціанокобаламін бере участь у процесі трансметилювання,переносі водню, утворенні метіоніну, нуклеїнових кислот, холіну, креатину.Карнітин сприяє розщепленню жирнихдовголанцюгових кислот і заміщенню жирнокислотного метаболічного шунтавуглеводним, поліпшує засвоєння їжі.Антитоксична фракція екстрактупечінки є очищеною антитоксичною витяжкою із печінки і спричиняє антитоксичнийефект.Гепадиф покращує травлення,поліпшує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику,необхідний для підтримання нормальної мікрофлори кишечнику. Сприяє поліпшеннюглікогенофіксуючої, синтетичної, антитоксичної функції печінки, підвищуєчутливість клітин печінки до дії інсуліну, сприяє інкреції інсуліну. Фармакокінетика. Післявнутрішньовенного краплинного введення розподіл активних компонентів препарату– водорозчинних вітамінів групи В (ціанокобаламін, піридоксин), карнітину,антитоксичної фракції екстракту печінки, аденозину відбувається переважно впечінці та нирках. Піридоксин метаболізується у печінці з утвореннямфармакологічно активних метаболітів (піридоксальфосфат, піридоксамінофосфат),розподіляється у м’язах, печінці, центральній нервовій системі. Виведенняздійснюється переважно нирками.

Показання для застосування.- Гострий і хронічний гепатит,цироз печінки (у складі комплексної терапії);- жирова дистрофія печінки (стеатозпечінки);- алкогольне ураження печінки;- інтоксикація внаслідок тривалогоприйому протипухлинних, протитубер-кульозних та інших препаратів.

Спосіб застосування тадози.Гепадиф застосовуютьвнутрішньовенно краплинно один раз на добу. Середня добова доза для дорослихстановить 8,625 мг/кг маси тіла – вміст 1 флакона препарату, розчиненого в400–500 мл 5% розчину глюкози (декстрози). Максимальна добова доза становить17,25 мг/кг маси тіла – вміст 2 флаконів препарату, розчиненого в 400-500 мл 5%розчину глюкози (декстрози). Дітям 7-14 років добова дозапрепарату не відрізняється від середньої добової дози для дорослих. Дозуванняможе коригуватися лікарем.Тривалістьлікування залежить від перебігу основного захворювання і визначається лікареміндивідуально.

Побічна дія. Звичайно препарат переноситьсядобре.Іноді при застосуванні препаратуможуть спостерігатися алергічні реакції (шкірний висип, кропив’янка), біль уживоті, нудота, блювання, діарея.

Протипоказання.Індивідуальна непереносимістькомпонентів препарату.Діти віком до 7 років.

Передозування.При передозуванні спостерігаютьсянудота, блювання, діарея.Лікування. При передозуванніпоказано симптоматичне лікування.

Особливості застосування.Вагітність та лактація. Негативнийвплив препарату в період вагітності та годування груддю не зареєстрований,однак при призначенні Гепадифу вагітним або жінкам, які годують груддю,необхідно ретельно зважити співвідношення користі від застосування препарату зпотенційним ризиком. Вплив на здатність керуватитранспортними засобами та іншими механізмами. Негативний вплив на здатністькерувати транспортними засобами та іншими механізмами не зареєстрований.За відсутності клінічного досвідузастосування Гепадиф може застосовуватися у дітей віком до 7 років лише в томуразі, коли очікуваний терапевтичний ефект від застосування препарату переважаєпотенційний ризик для дитини.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Клінічно значима лікарськавзаємодія Гепадифу з іншими препаратами не описана.

Умови та термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітеймісці в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С.Термін придатності – 3 роки.Препарат не слід застосовувати після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 2079 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я