А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Чим небезпечна жіноча наркозалежність та її особливості

Останнє десятиліття наше суспільство страждає від жахливих наслідків наркоманії. Наразі гостро стоїть проблема жіночої та підліткової наркозалежності. Експерти відзначають, що жіноча наркоманія набагато небезпечніша, ніж чоловіча. Адже психологічні особливості жінок такі, що впасти в будь-яку залежність їм складніше, ніж чоловікам, проте після потрапляння шансів впоратися з залежністю самостійно не залишається практично ніяких. Це обумовлено багатьма факторами, один з яких - необхідність постійно відчувати підтримку ззовні. Тому жіночий алкоголізм і жіноча наркоманія вважаються практично невиліковними.

Крім того, не таємниця, що тіло чоловіків набагато сильніше і витриваліше ніж жінок, тому біль  абстинентного синдрому (ломки) жінці пережити самостійно набагато важче, ніж чоловікові. Класичні методи сучасної наркології допомагають разово зняти прояви ломки. Проте потрібно розуміти, що жіноча наркозалежність - це здебільшого саме психологічна проблема, впоратися з якою медикаментами неможливо. Після проходження лікування наркоманії в стандартних лікарнях, пацієнтки перший час відчувають себе добре без медикаментозного втручання в організм, однак, при виникненні найменшого стресу, яким так багате сучасне життя, впоратися з проблемою без "допомоги" наркотиків більшості жінкам не під силу.

Теж саме стосується і підліткової наркоманії. Самий важливий і складний період життя будь-якої людини - це перехід від дитинства до дорослого життя, в цей час підлітки шукають способи утвердитися в навколишньому світі, знайти самих себе і визначити своє становище в суспільстві. Підліткова наркоманія виникає як наслідок стресового періоду дорослішання і бажання бути, з одного боку, не таким як усі, а з іншого - не відставати від оточуючих. Доступність наркотичних препаратів і численні міфи про нешкідливість наркотиків та їх позитивний вплив на творчі здібності, сприяють тому, що наркоманія постійно розповсюджується.

Побоюючись суворого покарання, підлітки довгий час старанно приховують від оточуючих свою проблему, але ж чим довше залежність панує в незміцнілій підлітковій психіці, тим менше шансів впоратися з нею.

Наркозалежність переростає в глибоку психологічну проблему і впоратися з нею можливо лише за допомогою спеціалізованого лікування наркозалежних. Такі програми лікування представлені в багатьох реабілітаційних центрах по всій території України. Звертайтесь за допомогою до фахівців і ви зрозумієте, що будь-яка ситуація аж ніяк не безнадійна.

Переглядів: 0 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я