А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Популярні процедури для відновлення волосся

Зараз практично всі салони краси в Києві надають різні процедури, призначені для відновлення структури і оздоровлення і відновлення волосяного покриву. Пропонуємо вашій увазі найбільш популярні та ефективні процедури, які зроблять вашу шевелюру густою, блискучою і слухняною.

Стрижка гарячими ножицями

Цю процедуру, як правило, рекомендують власницям неслухняних і посічених кінчиків. Під час стрижки висока температура металу "запаює" відкритий зріз волоса, що сприяє максимальному збереженню всередині них вологи і поживних речовин. Стрижка гарячими ножицями допомагає зберегти структуру кожної волосини, робить зачіску більш доглянутою, блискучою і слухняною.

Персонально для кожного клієнта, залежно від його типу волосся, а також їх стану, підбирається температура нагріву металу. Це досить легкий спосіб швидко і ефективно привести свою зачіску в належний вигляд і позбутися посічених кінчиків.

Реконструкція волосся на базі унікальної технології JOICO

Процедура реконструкції волосся

Також з посіченим волоссям допомагає боротися спеціальна процедура "реконструкція волосся joico", яку роблять в салонах краси. Її проводять у чотири етапи: шампунь для глибокої очистки, бальзам, реконструктор, і зволожуюча маска. Залежно від довжини вашої шевелюри процедура займе від 40 хвилин до години. Фахівці гарантують, що ефект триватиме до 25 мийок голови.

За допомогою професійної косметики можна доглядати за волоссям і в домашніх умовах.

Ламінування

Дана процедура передбачає розподіл по всій довжині особливого складу, який огортає кожну волосину спеціальною плівкою. Вважається, що дане покриття крім захисту поверхні волосини від негативного впливу навколишнього середовища, ще й значно покращує їх структуру. До того ж ламінація не перешкоджає "диханню" волоса і відмінно пропускає кисень. А завдяки спеціальній біоплівки утримується волога і відновлюється природний захисний шар. Така реконструкція волосся в Києві не буде коштувати вам особливих витрат. Зате після ламінації волосся буде здаватися об'ємніше, здоровіше, а зачіска стає більш ефектною.

Мезотерапія

Під час цієї процедури вам під шкіру голови, ближче до волосяних цибулин, вводять спеціальну суміш, що складається з корисних оздоровчих компонентів, які допомагаю боротися з багатьма проблемами, пов'язаними зі шкірою голови. Особливо мезотерапія рекомендуються тим, хто страждає від випадіння волосся, лупи, підвищеної жирності і посічених кінців. Також мезотерапія допомагає уповільнити появу сивини, робить волосся більш міцними, сильними і еластичними.

Стаття підготовлена ​​при підтримці салону краси "Б'юті Сторі" (Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 60, ст. Метро «Голосіївська»).

Переглядів: 0 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я