А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепабене (Hepabenekapsuli)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсулисвітло-коричневого кольору, що містять оранжево-коричневий порошок;

склад: 1 капсула містить екстракту трави рутки лікарської (Fumariaofficinalis) 275,1 мг, у.т.ч. фумарового алкалоїду 4,13 мг; екстракту плодіврозторопші плямистої (Silybum marianum) 83,1 мг, у.т.ч. 50 мг силімарину, щовідповідає вмісту силібініну не менше 22 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний,тальк, макрогол, коповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний;желатин, титану діоксид Е 171, заліза оксид жовтий Е 172, заліза оксид червонийЕ 172, заліза оксид чорний Е 172.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивіднихшляхів. Гепатотропні препарати. Код АТС A05B A53.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка

. Гепабене- комбінованийпрепаратрослинного походження, що містить екстракт рутки лікарської та сухий екстрактплодів розторопші плямистої. Екстракт рутки лікарської містить алкалоїдфумарин, що має жовчогінну дію, нормалізує кількість секреції жовчі, маєхолеспазмолітичний ефект, знижує тонус сфінктера Одді, покращує надходженняжовчі в кишечник. Екстракт плодів розторопші плямистої містить силімарин – групуфлавоноїдних зв’язків, що включають ізомери силібінін, силідіанін ісилікристин. Силімарин має гепатопротекторну дію: захищає клітини печінки відушкоджувальної дії шкідливих факторів (алкоголь, токсини тощо), стимулює синтезбілка, сприяє відновленню клітин печінки. Гепабененормалізує функціюпечінки при гострих і хронічних патологічних станах.

Показання для застосування. Для профілактики та лікування захворювань жовчовивідних шляхів,хронічних запалень і токсичних уражень печінки; постхолецистектомічний синдром.

Спосіб застосування та дози.Препарат Гепабене приймають після їди. Дорослим та дітям з 6 років рекомендується приймати препарат Гепабенепо 1 капсулі 3 рази на добу. За наявності нічного болю рекомендуєтьсядодатковий прийом 1 капсули перед сном. За необхідності добову дозу препаратупідвищують до максимальної – 6 капсул (3 - 4 рази на добу). Курс лікування - неменше 3 місяців.

Побічна дія.Іноді можуть виникнути діарея, підвищення діурезу, алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату та гострізапальні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів.

Передозування.Випадків передозування не спостерігалось. У разі передозування можливідіарея, абдомінальний біль. У цьому випадку слід припинити застосуванняпрепарату. Лікування - симптоматичне.

Особливості застосування.Застосування в період вагітності та годуваннягруддю. Незважаючи на відсутність на сьогодні достовірних даних щодонегативного впливу препарату Гепабене на плід і немовля, застосування препаратупід час вагітності та в період лактації проводять тільки, якщо на думку лікарякористь від застосування препарату перевищує можливий ризик дляплода/немовляти. Лікарський засіб у формі капсул не слід призначати дітям до 6 років.Для осіб похилого віку корекція дозування препарату не потрібна. Вплив на здатність керувати машинами і механізмами. Не виявлений. Взаємодія зіншими лікарськими засобами.До цього часу не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігають при температурі не вище 25 °С, в місцях, недоступних длядітей.Термін придатності

5 років
Переглядів: 2240 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я