А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Генферон (Genferon)

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого до білого зжовтуватим віддтінком кольору, циліндричної форми із загостреним кінцем;

склад: 1 супозиторій містить інтерферону людського рекомбінантного альфа-2 –250 000 МО, або 500 000 МО, або 1 000 000 МО; допоміжні речовини: таурин, анестезин, жир твердий, декстран 60 000,поліетиленоксид 1500, твін 80, емульгатор Т2, натрію цитрат, кислота лимонна,вода очищена.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінований препарат, дія якого обумовленакомпонентами, які входять до його складу. Має місцеву і системну дію.Інтерферон альфа-2 має противірусну, протимікробну і імуномодулюючудію. Під впливом інтерферону альфа-2 в організмі посилюється активністьприродних кілерів, Т-хелперів, фагоцитів, а також інтенсивність диференціюванняВ-лімфоцитів. Активізація лейкоцитів, які містяться в усіх шарах слизовоїоболонки, забезпечує їх активну участь у ліквідації первинних патологічнихвогнищ і забезпечує поновлення продукції секреторного імуноглобуліну А.Інтерферон альфа-2 також безпосередньо інгібує реплікацію ітранскрипцію вірусів, хламідій.Таурин, що входить до складу препарату, має регенеруючі, репаративні,мембрано- і гепатопротекторні, антиоксидантні, протизапальні властивості.Анестезин є місцевим анестетиком. Зменшує проникність клітинноїмембрани для іонів натрію, витискає іони кальцію із рецепторів, які розташованіна внутрішній поверхні мембрани, блокує проведення нервових імпульсів.Перешкоджає виникненню больових імпульсів у закінченнях чутливих нервів і їхпроведенню нервовими волокнами.Фармакокінетика. При вагінальному або ректальному застосуванніінтерферон альфа-2 всмоктується через слизову оболонку, потрапляє в оточуючітканини, в лімфатичну систему, забепечуючи системну дію. Також за рахунокчасткової фіксації на клітинах слизової оболонки має місцеву дію.Зниження рівня сироваткового інтерферону через 12 год після введенняпрепарату обумовлює необхідність його повторного введення.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії приінфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту: генітальний герпес,хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, рецидивуючий вагінальний кандидоз, гарднерельоз,трихомоніаз, папілома, бактеріальний вагіноз, ерозії шийки матки, цервіцит,вульвовагініт, бартолініт, аднексит, простатит, уретрит, баланіт, баланопостит.

Спосіб застосування та дози. Інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту у жінок.По 1 супозиторію (250 000 МО інтерферону альфа-2 або 500 000 МОінтерферону альфа-2 залежно від тяжкості захворювання) вагінально 2 рази надобу щоденно протягом 10 днів. При затяжних формах 3 рази на тиждень через деньпо 1 супозиторію протягом 1 - 3 місяців.Інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту у чоловіків.Ректально по 1 супозиторію (500 000 МО інтерферону альфа-2 або 1 000000 МО інтерферону альфа-2 залежно від тяжкості захворювання) 2 рази на добупротягом 10 днів.

Побічна дія. Алергічні реакції: шкірні висипання, свербіж. Ці явища минають через 72год після припинення введення препарату або зменшення дози.Можуть спостерігатися озноб, підвищення температури тіла,втомлюваність, втрата апетиту, м’язовий і головний біль, біль у суглобах,пітливість, а також лейко- і тромбоцитопенія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ітриместр вагітності.

Передозування. Про випадки передозування препаратом Генферонповідомлень немає.

Особливості застосування. З обережністю препарат призначають при загостренніалергічних і аутоімунних захворювань. Генферон ефективний приодночасному застосуванні з лікарськими засобами (антибіотиками та іншимипротимікробними засобами), які застосовують для лікування урогенітальнихзахворювань. Рекомендується одночасно застосовувати вітаміни Е і С, якіпосилюють ефекти інтерферону. Безпека застосування препарату у дітей не була досліджена. Немаєповідомлень про безпеку застосування препарату у період менструації.Вагітність і лактація.Застосуванняпрепарату в ІІ - ІІІ триместрах вагітності можливо лише тоді, коли очікуванакористь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складнимимеханізмами.Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ненаркотичні аналгетики і антихолінестеразнілікарські засоби посилюють дію анестезину. Анестезин знижує антибактеріальнуактивність сульфаніламідів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі від 2°С до 8°С. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 2633 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я