А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Диски для нігтів Конад

altСтворити чудовий дизайн нігтів можна, якщо купити диски Конад. З дисками Конад оформлення нігтів стає швидким і простим. Для жінки, яка живе в ритмі, коли постійно не вистачає часу на себе, але яка любить себе до кінчиків нігтів - диски є ідеальним рішенням. Досить придбати диски Конад і можна самостійно створити малюнки на нігтях навіть не маючи спеціальної підготовки. В інтернет- магазинах представлений широкий асортимент аксесуарів для нігтів.

 

Корейська компанія Konad набирає популярність в мистецтві декорування нігтів у домашніх умовах. Була розроблена система, коли переноситься малюнок з дуже дрібними деталями з трафарету на ніготь. Ця процедура робиться завдяки штампу стемпінга.


Перенесення малюнка на поверхню нігтя виконується в лічені хвилини, але ефект буде радувати володарку нігтів дуже довго. Є можливість придбати саме той набір малюнків, які подобаються саме вам і зможе підкреслити вибраний образ на урочистому заході, наприклад, або в повсякденному житті.


Зробити манікюр в салоні краси не завжди виходить, адже для цього доводиться витратити безліч часу та грошей. Сьогодні є можливість створити ідеальний манікюр у себе вдома, користуючись спеціальними наборами Stamping самостійно.

Переглядів: 0 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я