А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Аміностерил n-гепа 8 % (Aminosteril n-hepa 8 %)

основні фізико- хімічні властивості: прозорийрозчин;pH= 5,7 – 6,3.Титр по NaOH – 12 – 25 ммоль/л.Теоретична осмолярність – 770 мосм/л.

склад: 1 000 мл розчину містять: L-ізолейцину …………………………………..10,40 г/л,L-лейцину ……………………………………...13,09 г/л,L-лізин моноацетату …………………………. 9,71 г/л,(L-лізину)……………………………………… 6,88 г/л,L-метіоніну …………………………………….1,10г/л,N-ацетил-L-цистеїну …………………………..0,70 г/л, (L-цистеїну)…………………………………… 0,52 г/л,L-фенілаланіну ………………………………...0,88 г/л,L-треоніну …………………………………….. 4,40 г/л,L-триптофану ………………………………….0,70 г/л,L-валіну ………………………………………..10,08 г/л,аргініну ………………………………………. 10,72 г/л,L-гістидину …………………………………….2,80 г/л,кислоти амінооцтової …………………………5,82 г/л,L-аланіну ……………………………………….4,64 г/л,L–проліну ………………………………………5,73 г/л,L–серину ………………………………………..2,24 г/л,кислоти оцтової льодової ……………………..4,42 г/л;допоміжні речовини: вода для інўєкцій. Загальний вміст амінокислот 80,0 г/л.Загальний вміст азоту – 12,9 г/л.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для парентерального живлення. Код ATC B05B A01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комплекс незамінних і замінних амінокислот, які берутьв організмі участь у синтезі білка; застосовуються при печінковійнедостатності. Аміностерил N-гепа покращує азотистий баланс, нормалізуєамінокислотний склад плазми, покращує неврологічний статус пацієнтів зпечінковою недостатністю.Оптимальнопідібране співвідношення L-амінокислот, які застосовуються при захворюванняхпечінки і мають гепатопротекторний ефект. Препарат не має у своєму складівуглеводів і електролітів.Фармакокінетика.Всі амінокислоти Аміностерилу N-гепа 8% в 100%доступні для засвоєння після внутрішньовенного введення. Тільки триптофанзв’язується з альбуміном, а 15 % його циркулює у вільній формі.Інфузія Аміностерилу N-гепа 8% може нормалізувати порушену концентраціюамінокислот у плазмі в дозі 1,1 г амінокислот/кг на день або стабілізувати їхнормальний рівень.Пасаж амінокислот із сироватки в мозок полегшується різнимитранспортними системами. Ароматичні амінокислоти тирозин, фенілаланін,триптофан і АКРЦ (лейцин, ізолейцин, валін) конкурують за об’єднану транспортнусистему в гематоенцефалічному бар’єрі.При підвищенні концентрації фенілаланіну, тирозину і триптофану вплазмі у пацієнтів з ураженням печінки відмічається також підвищений їх доступдо мозку.Концентрація вільних амінокислот у плазмі і в клітині регулюєтьсяендогенно і залежить від віку, харчування і стану пацієнта. Аміностерил суттєвоне порушує фізіологічного пулу амінокислот, якщо вони виводяться з постійноюповільною швидкістю. Період напіввиведення для різних амінокислот становить10-30 хвилин.

Показання для застосування. Для парентерального введення амінокислот при тяжкихпорушеннях функцій печінки (печінкова недостатність) з/або без порушень функціймозку (енцефалопатія), для лікування печінкової коми.

Спосіб застосування та дози. Длявнутрішньосудинноговливання.Якщо інакше не призначено, вводять 1–1,25 мл на 1 кг маси тіла за годину, щодорівнює 0,08–0,1 г амінокислот на 1 кг маси тіла за годину. Максимальна швидкість введення: 1,25 мл на 1 кг маси тіла за годину, щодорівнює 0,1 г амінокислот на 1 кг маси тіла за годину. Максимальна добова доза: 1,5 г амінокислот на 1 кг маси тіла, щодорівнює 18,75 мл на 1 кг маси тіла або 1 300 мл на 70 кг маси тіла.Аміностерил N-гепа 8% застосовується до того часу, доки зберігаєтьсянеобхідність у парентеральному живленні і лікуванні. Препарат може застосовуватись для лікування вагітних і в періодлактації.Дані про застосування для лікування дітей відсутні.

Побічна дія. Внутрішньовенне введення препарату може призвести догіперпродукції хлористоводневої кислоти та розвитку пептичної виразки. Можливіалергічні реакції на чужорідні білкові компоненти.

Протипоказання. Порушення обміну амінокислот,гіпергідратація,гіпонатріємія, гіпокаліємія, ниркова недостатність, тяжка серцеванедостатність. Передозування.Дуже швидкаінфузія в периферичні вени може спричинити подразнення вен (забезпечитиправильну осмолярність). Дуже швидка інфузія може спричинити блювання. В цихвипадках інфузію треба негайно припинити. Можливо продовження інфузії зправильною швидкістю.Нема даних про токсичні ефекти амінокислот для парентеральногоживлення. Оскільки амінокислоти є фізіологічними компонентами, токсичність їхнеможливо передбачити, якщо не дотримуватись рекомендацій щодо дозування іпротипоказання.

Особливості застосування. Необхідно проводити контроль за іонограмоюсироватки, водним балансом і кислотно-лужною рівновагою. Необхідно збалансоване введення електролітів і вуглеводів, у разінеобхідності - з використанням паралельного вливання.Пацієнтам зі схильністю до пептичної виразки доцільно проводитипрофілактику ульцерогенної дії, призначаючи блокатори Н2-рецепторів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Розчини амінокислот не рекомендованозастосовувати як середовище для введення інших лікарських засобів. Це можепризвести до виникнення різних фізико-хімічних реакцій та утворення токсичнихпродуктів.Через високий ризик мікробного забруднення, розчин амінокислот не слідзмішувати з іншими препаратами. Якщо необхідно для повного парентеральногоживлення додати вуглеводи, жирові емульсії, електроліти, вітаміни,мікроелементи, треба ретельно слідкувати за стерильністю, якістю змішування ісумісністю.Аміностерил N-гепа 8% не слід зберігати після додавання іншихкомпонентів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності - 3 роки.Застосовуватилише прозорий розчин
Переглядів: 275 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я