А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Краса з космосу

Фото з космосу

Не кожна людина може побачити нашу планету з космосу, але нам дуже пощастило, оскільки астронавти, які знаходяться на Міжнародній космічній станції, продовжують дивувати і радувати, надаючи все нові фото з космосу. Ці фотографії показують наскільки прекрасна Земля. Вигляд з космосу тепер може побачити будь-хто, і при цьому є  впевненість в тому, що ці фотографії справжні. Завдяки наявним технологіям і технологічному прогресу, розвивається дуже швидкими темпами, земля з космосу, її види доступні для будь-якого землянина. Дуже гарними виходять фотографії нічний землі, які були зроблені в космосі.


На фотографіях можна побачити блискучу красу північного сяйва , бурі з блискавками, проносяться над землею. Є місця, де межа між землею і космосом знаходиться як у вогні, де відбувається загадковий танок зеленого світла, який котиться по величезних смугах північної півкулі.


На фото ми можемо побачити і протилежний бік - південне полярне сяйво, яке знаходиться над Індійським океаном, тут же захід місяця, який забарвлює кордон землі в блакитний серпанок атмосфери.

Переглядів: 0 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я