А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Довідка, яка потрібна для виїзду за кордон

Якщо ви плануєте вирушити у відрядження на тривалий термін, наприклад, для роботи якийсь час за кордоном, то в такому випадку, вам потрібно буде надати довідку про несудимість. Довідка про несудимість потрібна в тому випадку, коли треба отримати візу, влаштуватися на роботу за кордоном, оформити або змінити паспортні документи, щоб отримати громадянство або дозвіл на носіння зброї, для подачі документів в банківські установи і ще для багатьох інших ситуацій.


Завдяки тому, що працюють спеціальні компанії, які надають юридичні нотаріальні послуги, людині буде видана вся необхідна документація незалежно від місця реєстрації.
Видає довідки про несудимість Міністерство внутрішніх справ країни. Такі довідки діють в середньому 30 днів з моменту видачі на території України. Але якщо людина виїжджає за кордон, то в цьому випадку, компетентні органи інших держав видають довідки про несудимість строком на 90 днів.


Такі довідки можуть бути запитані іноземними посольствами, розташованими на Україні. І, водночас, останні просять довідку на мові тієї країни, в яку необхідно її подати. В данному випідку допоможуть бюро перекладів. Іх є багато, але найкраще звертатися до тих, які вже мають досвід перекладу і апостилю довідок про несудимість. Це для того, щоб уникнути відказу і направлення на допереклад. Крім цього, часто такі бюро дадуть додаткову необхідну інформацію по подальших діях, і інколи навіть вона безкоштовна. 


У різних країнах діє своя власна процедура легалізації довідок про несудимість. Найчастіше довідки вимагають надати з перекладом, завіреним нотаріально, інші вимагають, щоб була легалізація документів в консульстві.

Переглядів: 0 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я