А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Робота для студентів реальна і можлива

altМожна сміливо говорити про те, що у кожного студента в наш час є тільки дві турботи: як здати успішно чергову сесію, і як заробити грошей. І справді, це найбільш актуальні питання для кожного учня, у тому числі для тих студентів, які навчаються стаціонарно, і у них немає можливості працювати весь день, оскільки через це можуть бути вигнаними з інституту.


Тому у студентів першою є найчастіше робота з неповною зайнятістю, робота в нічний час доби. Але справа в тому, що бажаючих хоч і багато, але самої роботи не багато. Так, виходячи зі статистики, на одне таке вигідне робоче місце припадає 30 студентів. Тому роботодавець вибирає одне резюме, що виділяється із загальної маси. Важливо, щоб цим резюме стало саме ваше. Зробити це набагато легше, ніж вам може здатися на перший погляд.


Студентів найчастіше чекає робота з відрядною оплатою праці, або така робота, де дозволено  її частину брати на будинок, це робота, пов'язана з паперами, Інтернетом. Можна спробувати працювати з вільним або позмінним графіком, наприклад офіціантом, продавцем-консультантом, промоутером, диспетчером на телефоні.

Переглядів: 207 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я