А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Обираймо не шкідливі миючі засоби

altВже можна зустріти доволі мало людей, які б могли прожити своє життя без миючих засобів, та без косметики. Проте, досягаючи нових вершин, людство програє в тому, що миючі засобіи стали менш натуральними, природніми, та екологічно небезпечними. Від цього страждає не тільки людство, а й все живе на Землі.


В сучасному житті є люди, котрі ведуть активну боротьбу за те, щоб уникнути ускладнень у зв’язку з використанням шкідливих засобів. Є альтернатива, можна використовувати безфосфатні миючі засоби. Обираючи їх, ми будемо жити в гармонії з собою і природою. Кожному з нас важливо зараз, щоб одяг був випраний, посуд була чистою, але чи замислювалися ми, наскільки безпечні ті засоби, які стоять у ванній кімнаті або на кухні?


В цивілізованих країнах вже більше 20 років законодавчо заборонили використання фосфатних пральних порошків і миючих засобів. Але ось у нашій країні саме фосфатний порошок переважає на полицях магазинів. Інших порошків в супермаркетах не знайти. Масове використання фосфатних миючих засобів призвело до отруєння прісноводних водоймищ, від цього гине риба. За своєю якістю питна вода в нашій країні знаходиться на останньому місці по Європі, і вже зараз ми відчуваємо брак доброї питної води.
Краще рішення, знайти безфосфатні миючі засоби, користуватися ними і жити в гармонії з природою, яка оточує.

Переглядів: 233 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я