А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Геморрон (Hemorron)

основні фізико-хімічні властивості:однорідна, прозора, жовтуватого кольору масляниста мазь із запахомриб’ячого жиру;

склад:1г мазі містить: жиру з акулячої печінки 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 2,5 мг,мінерального масла 140 мг, вазеліну 719 мг;допоміжні речовини: ланолін, спирт ланоліновий, кислота бензоєва,пропілпарабен, метилпарабен, віск бджолиний, парафін, гліцерин, гідроксіанізолбутильований, олія кукурудзяна, токоферол (вітамін Е), олія тим’янова, вода.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні препарати для місцевогозастосування. Код АТС С05А Х03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Комбінованийпрепарат, дія якого зумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу.Масло з акулячої печінки (вітамін А та вітімін Д) має вираженупротизапальну, гемостатичну дії, стимулює репаративні процеси, сприяєзагоюванню ран та мікротріщин. Фенілефрину гідрохлорид - симпатоміметик, якийздебільшого стимулює альфа-адренорецептори, має місцеву судинозвужувальну дію,обумовлює антиексудативну дію, зменшує набряк, зуд, нормалізує співвідношенняміж притоком та відтоком крові у кавернозних тільцях прямої кишки. Вазелін імінеральне масло мають захисну дію на шкіру та слизові оболонки, перешкоджаютьподразненню навколоректальної зони, втраті води з ороговівшого шару епітелію іформують фізичний бар’єр на шкірі. Токоферол (вітамін Е) має антиоксидантнівластивості, сприяє заживленню мікротравм та тріщин. Олії, які входять до складумазі, проявляють пом"якшувальну дію.Фармакокінетика

. Масло з акулячої печінки: вітамін А швидковсмоктується, біотрансформація відбувається в печінці, виводиться з калом;вітамін Д добре всмоктується, біотрансформація відбувається в печінці,виводиться нирками та з калом. Фенілефрину гідрохлорид добревсмоктується. Дія препарату настає дуже швидко після його застосування іпродовжується від 30 хвилин до 4 годин. Біотрансформація препарату, якийпотрапив в загальний кровотік, відбувається в печінці. Виводиться нирками і зкалом.

Показання для застосування. Геморрон застосовується для профілактики талікування зовнішнього та внутрішнього геморою, а також як ранозагоювальний,протизапальний, кровоспинний засіб при ерозіях, тріщинах, мікротравмах ваноректальній ділянці. Препарат зменшує вираженість запального процесу,підвищує імунітет.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовується зовнішньо тавнутрішньоректально.Зовнішнє застосування. Промити і осушити серветкою або туалетним папероммісця, уражені гемороєм, тонким шаром нанести мазь. Застосовувати вранці, передсном та після дефекації до 4-х разів на день.Внутрішньоректальне застосування. Зняти з аплікатора захисну кришку.Надіти аплікатор на різьбу наконечника туби з маззю. Видавити деяку кількістьмазі, щоб заповнити аплікатор. Добре змастити аплікатор маззю і обережно ввестийого у задній прохід. Натиснувши на тубу, видавити мазь з аплікатора, вилучитиаплікатор і нанести мазь тонким шаром на шкіру навколо заднього проходу. Післякожного застосування аплікатор ретельно очищати і закривати захисною кришкою.

Побічна дія. У поодиноких випадках після застосування мазіможуть спостерігатися алергічні реакції, кровотеча. При появі побічної дії слідпроконсультуватися з лікарем.Передозування. При випадковому передозуванні препарату можутьвідмічатися алергічні реакції, нудота, головний біль, серцебиття, незначнепідвищення артеріального тиску. При появі таких симптомів слід припинитизастосування мазі і проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Безконсультації з лікарем не слід застосовувати препарат при тяжких захворюванняхсерцево-судинної системи, гіпертонії, захворюваннях щитовидної залози, діабеті,гіперплазії передміхурової залози, яка супроводжується утрудненимсечовиділенням.

Особливості застосування. Якщо після застосування препарату виникає кровотечаабо стан не покращується після 7 днів лікування, слід звернутися до лікаря. Нерекомендується перевищувати дозу, вказану в інструкції, крім випадків, коли церекомендовано лікарем. Не слід застосовувати аплікатор, якщо його введенняспричиняє біль. Вагітним та жінкам, які годують груддю, слід проконсультуватисяз лікарем перед застосуванням препарату. Для дітей до 12 років передзастосуванням Геморрону потрібна консультація лікаря.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати Геморронодночасно з препаратами для зниження артеріального тиску та антидепресантами.Геморрон можна застосовувати через 14 днів після прийому інгібіторівмоноаміноксидази.

Умови та термін зберігання. Зберігати в місцях, недоступних для дітей, прикімнатній температурі або у прохолодному місці. Термін зберігання - 3 роки
Переглядів: 903 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я