А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Цинковамазь (Zinc ointment)

міжнародна назва: Zinci oxydi;

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору;

склад: 100 г мазі містять цинку оксиду 10,0 г;допоміжна речовина: вазелін.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Препарати з пом'якшувальною і захисною дією. Код АТСD02A В01**.

Фармакологічні властивості. Мазь має протимікробну, в'яжучу, протизапальну та підсушуючу дію, якаобумовленаречовинами,що входять до її складу.

Показання для застосування. Препаратпризначають при шкірнихзахворюваннях – екземах, піодермії, дерматитах, виразках, переважно з процесомексудації.

Спосіб застосування та дози. Мазь застосовують зовнішньо, шляхомаплікацій на уражені ділянки шкіри 2 – 3 рази на день. Тривалість курсувизначається лікарем залежно від характеру захворювання.

Побічнадія. При тривалому застосуванні можливе подразнення шкіри. Вокремих випадках, припідвищеній індивідуальній чутливості до препарату, можливі алергічні прояви.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при гострих гнійних процесахшкіри і прилеглих тканин та при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8°C до 15°C, узахищеному від світламісці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 5 років
Переглядів: 792 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я