А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Цинатропил- здоров’я (Cinatropil-zdorovye)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули білого кольору.Вміст капсули - суміш гранул і порошку білого або білого з кремуватим відтінкомкольору, можлива наявність агломератів часток;

склад: 1 капсула містить пірацетаму - 400 мг та цинаризину- 25 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфату дигідрат,аеросил, магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі і ноотропні засоби. Код АТСN06В Х53.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, якиймає ноотропний, антигіпоксичний, судинорозширювальний ефекти, обумовлені дієюйого компонентів – пірацетаму та цинаризину. Препарат поліпшує мозковийкровообіг і метаболізм у центральній нервовій системі, знижуючи опір гладенькоїмускулатури судин мозку зі збільшенням мозкового кровотоку. Інтенсифікуєбіосинтез РНК і фосфоліпідів, гліколітичні процеси і утилізацію глюкози,підвищує концентрацію АТФ. Оказує протигіпоксичну дію, в ішемізованих зонахпокращує перебіг метаболічних процесів і мікроциркуляцію. Зменшує реакції набіогенні судинозвужувальні засоби (адреналін, норадреналін, брадикінін,дофамін, ангіотензин, вазопресин, гістамін, серотонін) і знижує збудливістьвестибулярного апарату. Підвищує еластичність мембран еритроцитів. Має помірнуантиагрегатну активність, не чинить істотного впливу на артеріальний тиск.Стимулює інтегративну діяльність головного мозку,сприяє консолідації, поліпшує пам’ять та психічний контроль, полегшує процеснавчання, зменшує психічну загальмованість, депресію, іпохондрію, проявизамкнутості та неконтактності.Фармакокінетика. Швидко і повністю всмоктується зішлунково-кишкового тракту.

Показання до застосування.- Порушення мозкового кровообігу (ішемічний інсульт,відновний період після геморагічного інсульту), атеросклероз судин головногомозку, енцефалопатія різного генезу, у т. ч. при хронічній гіпертензії.- Захворювання центральної нервової системи, щосупроводжуються зниженням інтелектуально-мнестичних функцій.- Депресія, психоорганічний синдром із переважаннямознак астенії та адинамії; астенічний синдром психогенного походження;лабіринтопатії різного генезу (запаморочення, шум у вухах, ністагм, нудота,блювання); синдром Меньєра.- Відставання інтелектуального розвитку у дітей (дляпокращання навчання та пам’яті).- Профілактика мігрені та кінетозів.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо дорослим тадітям старше 5 років. Дорослим призначають по 1–2 капсули 3 рази на добу; дітямпо 1-2 капсули 1-2 рази на добу залежно від тяжкості захворювання.Курс лікування 1-3 місяці. Можливе проведення 2-3курсів на рік.

Побічна дія. Можливі зі сторони:шлунково-кишковий тракт: сухість у роті, диспепсія,біль в епігастрії.Дерматологічні реакції: алергічні реакції, у т. ч.шкірні, фотосенсибілізація.Інші: дратівливість, тремор кінцівок, порушення сну,підвищення м’язового тонусу. При довготривалому курсі лікування, в поодинокихвипадках, можливе підвищення маси тіла.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату,захворювання печінки і/або нирок, паркінсонізм, вагітність і період годування груддю.Діти до 5 років.

Передозування. На даний час випадки передозування препарату неописані.

Особливості застосування. При застосуванні препарату у спортсменівможлива позитивна реакція при проведенні допінг-тесту.Цинатропил®-Здоров’я є препаратом виборуу випадках, коли монотерапія пірацетамом викликає у хворого запаморочення,тремор, нервозність, збудливість, дратівливість, неспокій, порушення сну,слабкість.Прийом препарату в терапевтичних дозах можливий прикеруванні транспортними засобами і роботі з машинами та обладнанням (якщодозволяє основне захворювання).

Взаємодія з лікарськими засобами. Дія препарату підсилюєтьсясудинорозширювальними засобами, послаблюється гіпертензивними препаратами.Цинатропил®-Здоров’я може підсилювати седативну дію засобів, щопригнічують центральну нервову систему, трициклічних антидепресантів,гіпотензивних препаратів, алкоголю та інших ноотропних лікарських засобів.

Умови і терміни зберігання. В сухому, захищеному від світла місці притемпературі від 15° С. до 25° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1150 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я