А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Цинарікс (Cynarix)

основні фізико-хімічні властивості: двояковипуклі, округлі, гладкі, блискучітаблеткижовто-зеленого кольору;

склад: діюча речовина: 1 таблетка містить: 55 мг екстракту артишоку,стандартизованого за вмістом кофеїлхінних кислот щонайменше 1,25%;допоміжні речовини: мальтодекстрин, кальцію карбонат, целактоза,монтагліколевий віск, коповідон, кросповідон, еудражит, гліцерин, гуміарабік,гіметелоза, магнію стеарат, повідон, сахароза, кремнію діоксид, тальк, титанудіоксид, барвник сиковіт зелений (Е-104+Е-132), барвник сиковіт хіноліновийжовтий (Е-104).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при біліарній патології. Код АТС А05 АХ 10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Стандартизований екстракт артишоку м’яко стимулюєпродукцію жовчі протягом довготривалого періоду, що запобігаю застою жовчі вжовчовивідних шляхах і посилює секрецію панкреатичних ферментів. Фармакокінетика. Період напіввиведення із сироватки компонентівартишоку становить 11 хвилин. Через 1 годину після введення екстракту артишокуспостерігається релевантне підвищення вироблення жовчної кислоти, щозберігається до трьох годин.

Показання для застосування. Невиразкова диспепсія, дискінезія жовчних шляхів,хронічний холецистит, хронічний гепатит, хронічна інтоксикація гепатотоксичнимиречовинами.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо дорослим і дітям старше 12 роківпо 1-2 таблетки 3 рази на добу під час або після прийому їжі; дітям від 6 до 11років (які можуть ковтати таблетки) – по 1 таблетці 2 рази на добу. Термінлікування залежить від характеру та тяжкості захворювання і визначаєтьсялікарем індивідуально.

Побічні ефекти. При тривалому застосуванні препарату у високихдозах можливий розвиток діареї.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з інгредієнтівпрепарату; тяжкі порушення печінкової функції, оклюзія жовчовивідних шляхів,нагноєння (емпієма) жовчного міхура.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Застосування при вагітності та лактації.Досвід застосування ЦИНАРІКСУ протягом багатьох років підтвердиввідсутність тератогенного чи іншого негативного впливу на вагітність ілактацію. Не було виявлено жодного іншого ризику його застосування під часвагітності і лактації. Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншимимеханічними засобами. Не впливає на психофізичний стан і не викликаєсонливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі не вище 30о С. Термін придатностіпрепарату становить 5 років
Переглядів: 1536 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я