А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Циміциплант (Cimiciplant)

міжнародна назва: Cimicifuga racemosa ;

основні фізико-хімічні властивості: білі, непрозорі, тверді желатинові капсули;вміст капсули – порошок бежево-коричнюватого кольору;склад:1 капсула містить 6,5 мг сухого екстракту з кореневищаклопогону китицеподібного (4,5-8,5:1).допоміжні речовини: порошок целюлози, желатин, кремнію діоксидколоїдний, лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, натріюлаурилсульфат, тальк, титану діоксид (Е 171).

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби рослинного походження, що впливають настатеву сферу. Препарати циміцифуги. Код АТС G03Х A03**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Етанольний екстракт зкореневища клопогону містить тритерпенові глікозиди, фітостерини і флавоновіпохідні. В експериментах на тваринах з видаленими яєчниками, післявнутрішньочеревинного введення ліпофільного сухого екстракту було показанеселективне пригнічення лютеїнізуючого гормону (пролану Б) і зв’язування зекстрогеновими рецепторами в експериментах in vitro.Фармакокінетика.Фармакокінетичні дослідження відсутні.

Показання для застосування. Для покращання стану при психічних та нейровегетативнихнездужаннях, викликаних менопаузою.

Спосіб застосування та дози. Приймати по 1 капсулі 1 раз на добу,запиваючи достатньою кількістю рідини і завжди в один і той же час доби (ранкомабо ввечері).Тривалістьзастосування необмежена. Проте Циміциплант не слід приймати довше 3 місяців, непроконсультувавшись у лікаря.

Побічна дія. У поодиноких випадках – дискомфорт в ділянці шлунка,можливе збільшення ваги тіла.

Протипоказання. Циміциплант не можна приймати протягом і післялікування естрогензалежної пухлини, оскільки невідомо, стимулюють екстрактиклопогону китицеподібного ріст естрогензалежної пухлини чи ні.

Передозування. У випадку передозування явища дискомфорту в ділянцішлунка можуть посилитись. У цьому випадку пацієнту рекомендується припинитивживання препарату і звернутися до лікаря. Спеціального лікування непередбачено.

Особливості застосування. Вагітність і лактація. Не слід приймати препарат вперіод вагітності і лактації, оскільки достатніх досліджень його безпеки немає.Примітка для діабетиків. Одна капсула мітить 0,072 г вуглеводів.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не виключена взаємодія з лікарськимизасобами, які пригнічують згортання крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +250С,в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 5 років. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності
Переглядів: 826 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я