А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Циклопар (Cyclopar)

основні фізико-хімічні властивості: плоскі, круглі таблетки із скошеними краями талінією розподілу на одному боці, від білого до кремового кольору;

склад: 1таблетка містить дицикломіну гідрохлориду 20 мг, парацетамолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль, лактоза, магнію стеарат, тальк, желатин,целюлоза мікрокристалічна, метилпарабен, пропілпарабен, натріюкрохмальгліколят.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Циклопар – сучасний комбінований препарат, якийскладається з дицикломіну – спазмолічтиного засобу і парацетамолу –знеболювального і жарознижувального засобу.Застосування комплексу дицикломіну і парацетамолу дозволяє максимальновикористати спазмолітичний ефект дицикломіну і знеболюючий ефект парацетамолудля лікування спазмів і болю різної локалізації при захворюванняхшлунково-кишкового тракту і урогенітальних органів. Виявляє вираженийаналгетичний і спазмолітичний ефект.Дицикломіну гідрохлорид (дицикловерин) – антихолінергічний засіб,який має спазмолітичну дію на гладку мускулатуру ШКТ. Дицикломін блокуєпереважно М-холінорецептори, які розташовані в гладких м’язах, екзокриннихзалозах і деяких утвореннях ЦНС, а також спрямовано діє на гладку спазмованумускулатуру як антагоніст брадикініну і гістаміну. В результаті дії дицикломінузнижується тонус гладкої мускулатури внутрішніх органів (ШКТ, сечовивіднихшляхів, бронхів), секреція соляної кислоти у шлунку, а також інших екскреторнихзалоз.Парацетамол –аналгетичний та жарознижувальний засіб. Проводить аналгезію вертикальноїпроекції порога чутливості болю шляхом пригнічування синтезу простагландинівЦНС та знижує чутливість центру терморегуляції гіпоталамуса. Фармакокінетика. Фармакокінетика комбінованого препарату недосліджувалася.

Показання для застосування. Кишкова та печінкова коліки,альгодисменорея.

Спосіб застосування та дози. Циклопар застосовується внутрішньо. Доза длядорослих і дітей старше 12 років становить 1 таблетку 3 - 4 рази на добу; длядітей від 6 до 7 років – по Ѕ таблетки 1 - 2 рази на добу; для дітей від7 до12 років – по Ѕ таблетки 3 - 4 рази на добу.Максимальна добова доза для дорослих - 2 таблетки 4 рази на добу. Курслікування – 5 - 10 днів.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції у вигляді шкірного висипуз еритемою або кропив’янки; запаморочення, сонливість; сухість у роті,порушення смакових відчуттів, анорексія, параліч слюнорації; підвищення внутрішньоочноготиску, агранулоцитоз; тромбоцитопенія, анемія; інтерстиціальнийгломерулонефрит.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.Обструктивні захворювання шлунково-кишкового і урогенітального трактів,жовчовивідних шляхів. Пептична виразка шлунка або 12-палої кишки.Рефлюкс-езофагіт. Гостра кровотеча. Закритокутова глаукома. Міастенія gravis.Динамічна кишкова непрохідністьТяжкі захворювання печінки та нирок. Алкоголізм. Період лактації. Дітидо 6 років.

Передозування. Симптоми: у перші 24 години – блідість шкіри, нудота, блювання та біль у животі;через 12 -48 годин – ушкодження нирок і печінки з розвитком печінковоїнедостатності; аритмії; панкреатит. Ушкодження печінки можливі при прийомі 20та більше таблеток Циклопару. Лікування: промивання шлунка, введеннявнутрішньо метіоніну або внутрішньовенно N-ацетилцистеїну; симптоматичнатерапія.

Особливості застосування. З обережністю призначають при високій температурінавколишнього середовища (у зв’язку зі зниженням потовиділення збільшуєтьсяймовірність гіпертермії та теплового удару). Вагітним Циклопар призначаєтьсятоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційни ризик для плода. Під час лікування препаратом слід припинити годування груддю.Під час лікування вживання алкогольних напоїв слід виключити.Вплив наздатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційнонебезпечними механічними пристроями.При застосуванніпрепарату слід утримуватися від керування автотранспортом і працювати зпотенційно небезпечними механічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилюють дію Циклопару амантадин,антипсихотичні агенти, бензодіазепіни, інгібітори МАО, наркотичні аналгетики,нітрати та нітрити, симпатоміметики, антидепресанти, холінолітики,кортикостероїди. Послаблюють дію Циклопару антациди, холестирамін. Циклопарзнижує концентрацію дигоксину у плазмі крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі від 18 до 25°С. Термінпридатності -3 роки
Переглядів: 1807 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я