А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Циклодинон (Cyclodynon)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідинажовтувато-коричневого кольору з ароматно-солодкуватим смаком м’яти та запахомплодів авраамова дерева (прутняку);

склад: 100 г крапель містить 0,192 -0,288 г сухого екстракту плодів прутняку звичайного Fructus Agni casti), щовідповідає 2,4 г висушеної рослинної сировини;допоміжні речовини: полівідон, розчин сорбітолу 70%,полісорбат 20, натрію сахарату дигідрат, аромат м’яти перцевої, етанол (17,0 – 19,0 об.%),вода очищена.

Форма випуску. Краплі для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична

група. Засоби, щовпливають на статеву сферу. G03X A10**

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Компоненти препарату чинятьнормалізуючу дію на рівень статевих гормонів. Дофамінергічні ефекти препарату викликаютьзниження продукції пролактину, тобто усувають гіперпролактинемію. Підвищенаконцентрація пролактину порушує секрецію гонадотропінів, унаслідок чого можутьвиникнути порушення при дозріванні фолікулів, овуляції та у стадії жовтоготіла, що надалі веде до дисбалансу між естрадіолом і прогестероном. Цейдисбаланс між статевими гормонами викликає менструальні порушення, а такожмастодинію. На відміну від естрогенів і інших гормонів, пролактин чинить такожпряму стимулюючу дію на проліферативні процеси в молочних залозах, підсилюючиутворення сполучної тканини і викликаючи розширення молочних протоків. Зниженнявмісту пролактину призводить до зворотного розвитку патологічних процесів умолочних залозах і купірує больовий синдром. Ритмічне вироблення і нормалізаціяспіввідношення гонадотропних гормонів сприяють нормалізації другої фазименструального циклу.

Показання

для застосування.Для лікування жінок у випадку:- порушень менструального циклу, пов’язаного знедостатністю жовтого тіла;- мастодинії, пов’язаної з болем (масталгія);- передменструального синдрому.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають по 40крапель 1 раз на день, зранку. Лікування триває протягом 3 місяців, без перервипід час менструації. Якщо після відміни препарату скарги поновлюються знову, тоза погодженням з лікарем лікування слід продовжити.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.У поодиноких випадках можливі психомоторні збудження, сплутаність свідомості ігалюцинації.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозуванняневідомі.

Особливості застосування. Перед застосуваннямзбовтувати! При використанні флакона тримайте його у вертикальному положенні.У випадку виникнення при прийомі препаратуслабкості, депресії і/або болю у молочних залозах, а також у випадкуменструальних порушень рекомендується проконсультуватися з лікарем. Через вмістетанолу препарат не слід приймати після успішного антиалкогольного лікування. Урекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортом іпрацювати з механізмами. Препарат не слід застосовувати під час вагітності, атакож у період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.У пацієнтів, що приймають антагоністи дофамінових рецепторів, можливе взаємнеослаблення дії лікарських засобів.Негативні ефекти внаслідок взаємодії з іншимилікарськими засобами невідомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому,захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°С. Зберігати внедоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки. Не використовуватипісля закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.Під час зберігання можливе незначне помутніння абовипадання осаду: це не впливає на дію препарату
Переглядів: 2861 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я