А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Циделон (Cidelonum)

основні фiзико-хiмiчні властивості: прозора або злегка опалесцентна безбарвнарідина;

склад: 5 мл розчину містять цинку сульфату 12,5 мг, декаметоксину 1 мг;допоміжні речовини

: метилцелюлоза, натрiю хлорид, вода очищена.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в офтальмології.Протимікробні засоби. Код АТС S01А X03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат виявляє антисептичну дію відносностафілококів, стрептококів, паличок ксерозу, а також збудника демодекозу.Фармакокінетика.Не досліджена.

Показання для застосування. Запальні захворювання переднього відділу окамікробної етіології (кератит, кератокон’юнктивіт), а також запальні реакціїкон’юнктиви після операційних втручань.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають по 1 - 2 краплі 3 разина день у хворе око як дітям старше 12 років, так i дорослим. Тривалістьлікування залежить від тяжкості і перебігу захворювання і зазвичай триває доповного зникнення симптомів.

Побічна дія. Можлива реакція місцевого подразнення ока припідвищеній iндивiдуальнiй чутливості до iнгредiєнтiв очних крапель.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітидо 12 років.

Передозування. Випадків передозування не було.

Особливості застосування. Після розкриття флакон закриваютькришкою-крапельницею.Вагітність і лактація.Оскільки немає досвіду застосування препарату у вагітних та жінок, якігодують груддю, призначати препарат слід з обережністю, враховуючиспіввідношення ризик/користь. Під час лікування Циделоном не виявлено негативної дії на керуванняавтотранспортними засобами та роботу, яка потребує підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати разом з іншимиофтальмологічними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці при температурі 15 - 25°С. Термін придатності – 3 роки. Термінзберігання розчину після розкриття флакона – 14 діб
Переглядів: 1432 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я