А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гелусил–лак (Gelusil–lac)

хімічна назва:магній-алюміній-силікат гідрат;

основні фізико-хімічні властивості:таблетки жовтувато-білого кольору,солодкі на смак, із запахом ванілі;

склад: 1 таблетка містить магній–алюміній–силікату гідрату 500 мг;допоміжні речовини: молоко порошкове, сахароза, магнію стеарат, ваніліаромат, лактози моногідрат, ванілі настойка.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування кислотозалежних захворювань.Симальдрат. Код АТС А02А D06.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Гелусил-Лак єантацидним, обволікальним і адсорбівним засобом. Його активний компонент -магній-алюміній-силікат гідрат нейтралізує підвищену кількість хлористоводневоїкислоти і формує тонкий захисний шар на поверхні слизової оболонки шлунка ідванадцятипалої кишки. Сприяє створенню фізіологічної рівноваги у шлунку,запобігає реактивному утворенню соляної кислоти.Гелусил-Лак не змінює рухливості шлунково-кишкового тракту, неспричинює запору або проносу, діє швидко і протягом тривалого часу, приємний насмак.Фармакокінетика.Багатовалентні іони магнію і алюмінію практичноне всмоктуються ШКТ і як нерозчинні карбонати або оксиди виділяються нирками. Високідози Гелусил-Лаку не підвищують концентрацію магнію і алюмінію в плазмі крові,але призводять до посиленого виділення цих елементів із сечею.

Показання для застосування. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба та інші кислото-залежнізахворювання гастродуоденальної зони, які супроводжуються гастродуоденальнимрефлюксом.

Спосіб застосування та дози.Приймають по 3-6 таблеток на добу, розсмоктуючи або розжовуючи по однійтаблетці через 1–2 години після їди. Таблетки не треба розчиняти у воді або внапоях.

Побічна дія. Можливий запор або діарея; у хворих з порушеноюфункцією нирок можлива гіпермагніємія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату та йогокомпонентів; виражені порушення функції нирок.

Передозування. У зв’зку з незначним всмоктуванням препаратупередозування є малоймовірним, але при підвищенні дозування або лікуваннітривалий час можлива гіпофосфатемія, гіпофосфатурія.

Особливості застосування. Можливо зниження нейтралізуючої дії препаратуГелусил-Лак у разі вживання хворим їжі з високим вмістом протеїну. У зв’язку знизьким всмоктуванням магній-алюміній-силікату гідрату у ШКТ препарат не чинитьтератогенного ефекту і його можна з обережністю призначати жінкам у періодивагітності і лактації, а також дітям.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні з алопуринолом можливозниження його активності (збільшується концетрація сечової кислоти у сечі).Також одночасне застосування Гелусил-Лаку з препаратами заліза, диклофенаком,кетоконазолом, метронідозолом, ципрофлоксацином, тетрацикліном сповільнює їхрезорбцію, тому інтервал між прийомом Гелусил-Лаку і цих препаратів повиненстановити не менше 2 годин.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 –25 С° узахищеному від світла і вологи та недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 5 років
Переглядів: 785 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я