А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Флора (Flora)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-коричневого кольору,зі специфічним запахом;

склад: 100 мл еліксиру містять трави буркуну 59,3 мг; коренів та кореневищ солодки 22,7 мг; квіток нагідків 11,9 мг; плодів розторопші плямистої 16,5 мг; коріандру 59,6 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат, кислота аскорбінова,цукор-пісок, цукровий колер IV (кола-карамель), барвник жовтий “Сонячний захід”Е 110, ароматизатор харчовий (абрикос), сік яблучний спиртований, етанол 96%,вода очищена.

Форма випуску. Еліксирдля перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Снодійні і седативні препарати. Код АТС N05C M50**.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Комбінований препарат, який містить комплекс екстрактів лікарських рослин:буркуну лікарського (трава), солодки голої (корені і кореневища), календули(нагідки аптечні; квітки), розторопші плямистої (плоди), коріандру (плоди).Буркунлікарський містить кумарин, кумарову кислоту, дикумарол, похідні пурину,речовини зі групи біогенних стимуляторів та ін. Виявляє заспокійливу дію нацентральну нервову систему, протисудомний ефект, збільшує хвилинний об’ємсерця, поліпшує мозкове і периферичне кровопостачання та кровообіг органівчеревної порожнини. Проявляє антикоагулянтний ефект.Солодкагола містить гліциризин, гліциризинову кислоту та її калієві і кальцієві солі,флавонові глікозиди, слизові та інші фармакологічно активні речовини. Маєпротизапальну дію, обумовлену купіруванням запальних реакцій, викликанихгістаміном, серотоніном і брадикініном. Виявляє спазмолітичну дію на гладкім’язи; прискорює загоєння виразок шлунка. Календулалікарська (нагідки аптечні) містить каротиноїди, смоли, слизи, органічнікислоти та гіркі речовини. Квіти календули мають широкий спектр фармакологічнихвластивостей – бактерицидні, протизапальні, спазмолітичні, жовчогінні,болезаспокійливі та протисвербіжні.Розторопшаплямиста містить групу флавоноїдних сполук, які мають гепатопротекторнівластивості, а також жовчогінну та спазмолітичну дію.Коріандрмістить ефірні і жирні олії, терпени, алкалоїди, пектин та ін. Виявляєжовчогінні і ранозагойні властивості, поліпшує травлення.Лікувальний ефект еліксиру обумовлений комплексноюдією компонентів, які входять до його складу. Препарат виявляє седативну,анксіолітичну, антисептичну, протизапальну, жовчогінну дію, а також підвищуєстатеву потенцію. Виявляє заспокійливу дію на центральну нервову систему,активізуючи лімбічну систему мозку; зменшує прояви тривоги і психічної напруги.Стимулює сперматогенез.Фармакокінетика. Не досліджена через комплексний склад препарату.

Показання для застосування. Невротичні і неврозоподібні стани, що супроводжуютьсявідчуттям страху, напруження, тривоги. Легкі форми порушення сну, головнийбіль. Сексопатологічні синдроми, що супроводжуються зниженням лібідо іпсихоемоційними розладами; клімактеричні розлади. У складі комбінованої терапії– виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки; дерматози, щосупроводжуються свербежем.

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослимвнутрішньо до їди по 5–10 мл (0,5–1 столова ложка) 3 рази на добу протягом 7–14діб.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливістьдо компонентів препарату, алкоголізм, знижена згортуваністькрові, дитячий вік. Протипоказано також при лікуванні лікарськими засобами, щовпливаютьна центральну нервову систему (нейролептики, седативні таін.).

Передозування. Дані про передозуваннявідсутні.

Особливості застосування. Застосування в період вагітності тагодування груддю. Особливості застосування препарату в період вагітності ігодування груддю не досліджені, тому призначають з урахуванням співвідношенняризик/користь.Впливна здатність керувати транспортними засобами і механізмами. Необхіднаобережність при роботі з транспортними засобами або такій роботі, яка потребуєпідвищеної уваги, тому що препарат виявляє седативну дію.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Не можна поєднувати прийом препарату з лікарськимизасобами, що впливають на центральну нервову систему (нейролептики, седативнітощо).

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 15°С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 1593 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я