А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Флонідан (Flonidan)

міжнародна назва: лоратадин;

основні фізико-хімічні властивості: біла або майже біла суспензія;

склад: 5 мл суспензії (1 чайна ложка) містять 5 мглоратадину;допоміжні речовини

- полісорбат 80, натрію цитрат дигідрат,натрію бензоат, гліцерин.

Форма випуску. Суспензія (5 мг/5 мл) для внутрішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Блокатори Н1-рецепторів гістаміну.

АТС:R06A X13.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.ФЛОНІДАН® - антигістамінний препарат трициклічної структури,який характеризується значною тривалістю дії. Препарат селективно блокує Н1-рецепторигістаміну і має протиалергічну, протиексудативну та протисвербіжну дію.ФЛОНІДАН® зменшує проникність капілярів та попереджуєрозвиток набряку тканин. Ефект препарату настає через 20 хвилин післяприймання внутрішньо і продовжується приблизно 24 години.

Фармакокінетика.Після прийому внутрішньо лоратадин добре та швидко всмоктується ушлунково-кишковому тракті. Вживання їжі не впливає на абсорбцію препарату.Найвищі концентрації у плазмі досягаються через 1 – 1,5 години післязастосування. У печінці лоратадин метаболізується, причому його метаболітдезкарбоетоксилоратадин має у 4 рази більшу активність, ніж лоратадин. Періоднапіввиведення лоратадину становить 10 годин після застосування одноразовоїдози, а для основного метаболіту – 17 годин. Виводиться з сечею у виглядіактивного метаболіту. Лоратадин та його метаболіт проникають у грудне молоко.Препарат не проникає через гематоенцефалічний бар’єр.

Показання для застосування. ФЛОНІДАН®призначають для профілактики та лікування:- сезонного та позасезонного алергічнихринітів;- алергічного конўюнктивіту;- хронічної кропивўянкита інших алергічних дерматологічних захворювань.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старші 12-ти років: 2 чайні ложки (10 мл) суспензії одинраз на добу.Діти до 12-ти років з масою тіла вище 30 кг: 2 чайні ложки (10 мл) суспензії одинраз на добу.Діти від 2-х до 12-ти років з масоютіла нижче 30 кг: 1чайна ложка (5 мл) суспензії один раз на добу.Діти від 1-го до 2-х років: 1/2 чайної ложки (2,5 мл) суспензіїодин раз на добу.Пацієнти з печінковою недостатністю повинніпочинати лікування з нижчої дози (5 мг).

Побічна дія. При застосуванні ФЛОНІДАНу® дуже рідко проявляються такі побічні ефекти, якголовний біль, сухість у роті, втома, сонливість. У менш ніж у 1% пацієнтів підвищувався апетит,відзначався кашель, нудота та посилене серцебиття, однак ці прояви не обовўязково були повўязані з прийманням цього препарату.

Протипоказання. ФЛОНІДАН®суспензія протипоказана при:- гіперчутливості до лоратадину або будь-якогоз інгредієнтів препарату; - дітям до 1-го року.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з циметидином, кетоконазолом,флуконазолом, еритроміцином або флуоксетином ризик розвитку побічних ефектівФЛОНІДАНу® збільшується. Вживання алкоголю не посилює ефекту ФЛОНІДАНу®.

Передозування. Симптомами передозування є сонливість, головний більта прискорене серцебиття. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування.

Застосування в період вагітності та лактації. Безпечність застосування при вагітності та грудному годуванні невстановлена, тому ФЛОНІДАН® слід застосовувати тільки у тому випадку, колипотенційна користь перевищує можливий ризик.

Вплив на психічні та/або фізичні здібності. Даних щодо впливу лоратадину у рекомендованих дозах на здатністькерувати автомобілем або механізмами немає.

Заходи застереження. Слід припинити приймати ФЛОНІДАН® не менш як за 2 дні перед проведенням шкірноготесту, оскільки препарат може маскувати результати тесту шкірної чутливості.Не можна перевищувати дозу, призначенулікарем.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250С.Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін зберігання препарату – 4 роки. Не можна застосовувати ліки після закінчення термінудії, зазначеного на упаковці
Переглядів: 777 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я