А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Флогензим (Phlogenzym)

основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі, гладкі таблеткизеленувато-жовтого кольору, з характерним запахом;

склад: 1 таблетка містить бромелаїну 90 мг (450 450 F.I.P.-Од.), трипсину 48мг (24 μкат), рутину 100 мг;допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат,кислота стеаринова, вода очищена, кремнію діоксид колоїдний, тальк;ядро таблетки: макрогол 6000, метакрилової кислоти і метилметакрилатусополімер, тальк, триетилцитрат, ванілін.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС M09A B

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Флогензим являє собою цілеспрямовано підібрану комбінацію двох ензимів, щодоповнюють один одного, і рутину рослинного походження. Бромелаїн і трипсинсприяють швидкому розщепленню метаболічних продуктів запального процесу, арутин відновлює проникність судинних стінок, прискорюючи тим самим зменшеннянабряку і гематоми.Флогензим зменшує в’язкість крові, запобігаючи тим самим утвореннюкров’яних згустків і поліпшуючи мікроциркуляцію. Набряки і гематоми зменшуютьсяшвидше, поліпшується кровообіг. Фармакокінетика. Після перорального прийому частина ензиміввсмоктується в тонкому кишечнику в кров, де досягає максимальної концентраціїчерез 2-4 години, решта бере участь у травленні і виводиться з калом. В кровіпротеолітичні ферменти зв’язуються зі специфічним білком – α2‑макроглобуліном,утворюючи комплекс, в якому ензим зберігає свою активність відноснонизькомолекулярних пептидів і захищається від інактивації іншими інгібіторамиплазми. Комплекс “фермент-α2М” (активна форма α2М)транспортується в пошкоджені тканини, де реалізує свою лікувальну дію шляхом якгідролізу запальних пептидів, так і рецепторного механізму, контролю активностіімуноактивних речовин (цитокінів, факторів росту) і процесу фібринолізу,видалення імунних комплексів, молекул адгезії. Період напіввиведення становить 8 годин.

Показання для застосування. Гострі запальні процеси і загострення хронічнихзапальних і дегенеративних захворювань (у складі комплексної терапії).Поранення, травми, післяопераційні стани, спортивні травми, опіки,запалення вен, артерій і лімфатичних судин, посттравматичні лімфатичні набряки.Ревматичні захворювання: ревматизм м’яких тканин (м’язовий ревматизм),“тенісний лікоть”, запалення сухожиль, біль у плечі і надпліччі, дегенеративнізахворювання суглобів і хребта, остеоартроз.Гострі запалення в ділянці ротової порожнини, дихальних шляхів, сечовихі статевих органів (самостійно чи в комбінації з антибіотиками та іншимиметодами лікування).

Спосіб застосування та дози. Як правило, рекомендують приймати 6 таблетокщоденно – по 3 таблетки двічі або по 2 таблетки тричі на добу. В особливихвипадках (при тяжкому перебігу хвороби або при інтенсивному лікуванні у разізапальних захворювань) можна щоденно приймати до 12 таблеток у 3-4 прийоми. Длядітей доза препарату розраховується залежно від маси тіла і становить 1таблетку на 10 кг маси тіла на добу. Курс терапії при гострих захворюваннях –від 2 тижнів до одужання, а при загостреннях хронічних захворювань лікуваннятриває до чітких ознак ремісії.Таблетки рекомендується приймати не менше, ніж за 30 хвилин до їди, нерозжовуючи, запиваючи великою кількістю води (200 мл).

Побічна дія. В окремих випадках спостерігались незначні зміниконсистенції і запаху калу. Зрідка може виникати алергічна реакція (наприкладшкірні висипання), яка зникає після припинення лікування Флогензимом. Великідози препарату можуть спричинювати тимчасове відчуття переповненості шлунка,метеоризм і дуже рідко – дискомфорт. Цьому можна запобігти, розділивши деннудозу на більшу кількість одинарних доз – на чотири або п’ять.

Протипоказання. Індивідуальна гіперчутливість до компонентівпрепарату. Тяжкі уроджені чи набуті порушення згортання крові (гемофілія, тяжкіураження печінки).

Передозування. Навіть при тривалому використанні високих дозпрепарату токсичних дій не виявлено, можливий розлад випорожнення, діарея, щоминають через 1-3 дні після відміни препарату без додаткового лікування.

Особливості застосування. При діалізі, а також в передопераційному періодіприйом препарату Флогензим слід проводити під контролем лікаря. В періодивагітності і лактації до застосування Флогензиму слід ставитися зі звичайноюдля цього стану обережністю і під контролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийомі Флогензиму з іншимиліками випадки несумісності не спостерігались. У разі одночасного прийому зантибіотиками препарат Флогензим підвищує їх концентрацію в плазмі крові івогнищі запалення.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, темному місціпри кімнатній (15-25 єС) температурі. Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 789 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я