А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Флекс-а-мін™ комплекс (Flex-a-min complex)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою білого кольору,овальної форми, двоопуклі, з рискою з одного боку;

склад: 1 таблетка містить глюкозаміну сульфату 507,62 мг, хондроїтинусульфату 526,32 мг, метилсульфонметану 168,33 мг;допоміжні речовини: кросповідон, целюлоза мікрокристалічна,гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат, кремнію двоокис, барвник титанудвоокис.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхопорно-рухового апарату. Код АТС M09AX.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Глюкозамін стимулює регенераціюхрящової тканини. Поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну. Бере участь убіосинтезі протеогліканів і гіалуронової кислоти, стимулює утворенняхондроїтинсірчаної кислоти, нормалізує відкладення кальцію у кістковій тканині,гальмує прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленнюсуглобних функцій і зникненню больового синдрому.Хондроїтину сульфат має хондропротекторну дію, стимулює регенераціюхрящової тканини, справляє протизапальну, аналгезуючу дію. Хондроїтину сульфат,який впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, євисокомолекулярним мукополісахаридом (м. м. 20 000-30 000). Препарат уповільнюєрезорбцію кісткової тканини і знижує втрати кальцію, уповільнює процесидегенерації хрящової тканини. Запобігає стисканню сполучної тканини і відіграєроль своєрідного змащення суглобних поверхонь, нормалізує вироблення суглобноїрідини.Метилсульфонілметан – природна органічна сполука сірки, має високубіологічну активність. Знімає запалення і зменшує біль при захворюванняхопорно-рухового апарату, усуває прояви алергічних реакцій, нейтралізує діютоксинів і прискорює їх виведення з організму.Фармакокінетика.Близько 90 % глюкозаміну, який надійшов доорганізму пероральним шляхом, у вигляді солі глюкозаміну всмоктується з тонкоїкишки і звідти через портальний кровообіг надходить до печінки. Вагома частинаглюкозаміну, що всмоктується, метаболізується в печінці. Глюкозамін включений уметаболічний шлях вироблення глікозаміноглікану. Глікозаміноглікани іпротеоглікани є часткою складної матриці, яка складає хрящ. Хрящ забезпечуєамортизацію у з’єднаннях. При остеоартритах хрящ починає ламатися, і натомістьвиникає наріст на кістці, що призводить до болю і запалення. Глюкозамінстимулює вироблення протеогліканів і збільшує поглинання сульфату суглобнимхрящем. Глюкозамін майже повністю всмоктується, але його біодоступність припероральному способі введення становить 26 %.Глюкозамін виводиться головним чином нирками, хоча незначна частина(та, що не всмокталася) – із сечею. Деяка його частина при обміні речовинперетворюється на вуглекислий газ і виділяється через легені.Хондроїтин, глікозаміноглікан, - це велика молекула, тому йогобіодоступність при пероральному способі введення становить 12,5 %. Протедослідження показують, що всмоктується 70 % речовини. Це пов’язано з тим, щопродукти метаболізму хондроїтину більш активно всмоктуються ушлунково-кишковому тракті. Сmax досягається за 3-4 год, час йогонапіврозпаду – 5-10 год, і він кумулюється у синовіальній рідині та у хрящі.Виводиться, в основному, нирками протягом 24 год.Метилсульфонілметан швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту.Біодоступність висока. Виводиться нирками.

Показання для застосування. Препарат показаний дорослим та дітям старше12 років при больових синдромах при остеоартритах та ревматоїдних артритах.

Спосіб застосування та дози. Звичайнадоза для дорослих становитьодну таблетку двічі на день протягом трьох місяців або відповідно перебігу захворювання.За потреби можна приймати разом з аналгетиками.

Побічна дія. Всі компоненти препарату взагалі переносяться добре.Побічні ефекти можуть полягати у шлунково-кишкових болях помірної або середньоїтяжкості, метеоризмі, діареї або запорі, нудоті. Можливі алергічні реакції.Сонливість, головний біль і безсоння спостерігаються рідко.

Протипоказання. Гіперчутливість, фенілкетонурія, схильність докровотеч, тромбофлебіти, вагітність, годування груддю.

Передозування. У разі передозування лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Не рекомендується для лікування хворих на діабет.Немає даних щодо застосування препарату дітям віком до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Збільшує всмоктування тетрациклінів, зменшує– пеніцилінів і хлорамфеніколу. Можна призначати одночасно з нестероїднимипротизапальними препаратами та глюкокортикостероїдами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С внедоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1728 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я