А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гевкамен (Geucamenum)

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого із жовтуватимвідтінком кольору, з характерним запахом;

склад: 100 г мазі містять: ментолу рацемічного - 18 г або олії м’яти перцевоїу перерахунку на 80 % ментол - 22,5 г, камфори – 10 г, олії евкаліптової – 10г, олії гвоздикової – 1 г;допоміжні речовини: парафін медичний, вазелін медичний.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому там’язовому болю. Код АТС M02A X10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Мазь подразнює нервові закінчення,має відтяжну, місцеву знеболювальну і протизапальну дію, яка зумовленаречовинами, що входять до її складу.

Показання для застосування. Препарат застосовують дорослі при лікуванніневралгій, міалгій, артритів, ревматизму, ішіасу.

Спосіб застосування та дози. Мазь застосовують зовнішньо, для розтирання.Кратність застосування і тривалість курсу лікування залежать від характерузахворювання, вираженості його, досягнутого ефекту, характеру базисної терапії.

Побічна дія. Іноді може виникнути кропив’янка абоподразнення шкіри на місці застосування мазі.

Протипоказання. Мазь протипоказана при різних захворюваннях шкіри вмісці, де треба її наносити. Мазь не застосовувати у дітей до 12 років, жінокпід час вагітності та у період лактації.

Передозування. При застосуванні препарату згідно з інструкцієюпередозування не можливе.

Особливості застосування. Не допускати потрапляння мазі в очі. У разівипадкового потрапляння в очі, необхідно промити їх водою і негайно звернутисядо лікаря. Не наносити на слизові оболонки!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,прохолодному (8-15°C), захищеному від світла місці.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1156 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я