А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фітон сд (Fiton sd)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина темно-коричневого кольору,із специфічним запахом;

склад: рідкий екстракт збору різних частин 17 лікарських рослин - ромашкиаптечної, м’яти перцевої, череди трироздільної, календули (нагідок лікарських),деревію звичайного, звіробою звичайного або звіробою плямистого, анісузвичайного, подорожника великого, фенхеля звичайного, солодки голої, оманувисокого, липи серцелистої, кропиви дводомної, шипшини коричної, алтеюлікарського, кульбаби лікарської, материнки звичайної;допоміжні речовини: спирт етиловий 96 %, вода.

Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтична група. Препарат, що впливає на травний канал і метаболічніпроцеси. Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.Завдяки складовим інгредієнтам препарат підвищує апетит, секреціюжовчі, стимулює екзокринну функцію підшлункової залози; активує регенераторніпроцеси. Препарат має також антиоксидантну та протизапальну дію, сприяєвиведенню радіонуклідів, підвищує опір організму до несприятливих впливівнавколишнього середовища (радіації, гіпоксії, підвищеної температури, тощо),може поліпшувати фізичну та психічну працездатність. При захворюванняхдихальних шляхів Фітон СД проявляє відхаркувальну та мукомоделюючу дію.Препарат поліпшує стан серцево-судинної системи при вегето-судинній дистонії,ранніх стадіях артеріальної гіпертензії та ішемічної хвороби серця.Фармакокінетика. Не вивчалась. Позитивний эфект препарату при розладахдіяльности травного каналу, серцево-судинної, нервової, дихальної системспостерігається через 0,5-1 годину.

Показання для застосування. Фітон СД призначають в комплексній терапіїзахворювань травного каналу, які супроводжуються диспепсичними явищами, а такожхолециститів, холангітів; як адаптогенний засіб, що підвищує неспецифічний опірорганізму до несприятливих факторів навколишнього середовища, в тому числііонізуючого опромінення; а також для стимуляції физичної та психічноїпрацездатності при різних захворюваннях, в тому числі особам похилого тастаречого віку.

Спосіб застосування та дози. При лікуванні наслідків іонізуючого випромінення, дляпрофілактики можливого впливу радіації на організм, для підвищення психічної тафізичної працездатності, при бронхітах Фітон СД приймають по 15 мл (1 столоваложка), розбавляючи в 100 мл (1⁄2 стакана)охолодженої кип’яченої води, 2 рази на добу (вранці та ввечері).Особам похилого і старечого віку, зазвичай, Фітон СД показаний по 5 мл(1 чайна ложка) 2 рази на добу за30 хвилин до їди. Але, у випадкунеобхідности підвищення фармакологічного ефекту та доброї переносимості, дозаможе бути збільшена до 15-20 мл (1 столова ложка) на прийом.У комплексній терапії вегето-судинної дистонії, стабільної стенокардіїІ ФК, артеріальної гіпертензії І стадії призначають: в 1-шу добу по 30 крапель3 рази на добу,в 2-гу – по 60 крапель 3 рази на добу, на 3-ю – по 5 мл (1 чайна ложка)2 рази на добу,на 4-у добу і далі – по 5 мл (1 чайна ложка) 3 рази на добу,розбавляючи в 50 мл (1⁄4 стакана) охолодженоїкип’яченої води, за 20-30 хвилин до їди.При захворюваннях органів травного каналу Фітон СД приймають по 15 мл,розбавляючи в 100 мл (1⁄2 стакана) охолодженоїкип’яченої води, 2 рази на добу (вранці та ввечері) за 30 хвилин до їди.Термін лікування визначає лікар.Досвіду застосування препарату дітьми немає.

Побічна дія. Не визначена. Можливі прояви гіперчутливості (висипина шкірі, свербіж) до окремих компонентів препарату.Протипоказання. Препарат протипоказаний особам,які хворіють на алкоголізм, дітям всіх вікових груп, вагітним та в періодлактації.Передозування. Про випадки передозуванняпрепарату даних немає. Можливе виникнення алергічних реакцій, що потребуютьприпинення прийому препарату та застосування десенсибілізуючих лікарськихзасобів.

Особливості застосування. Перед вживанням бальзам необхідно збовтати.Препарат не рекомендовано приймати безпосередньо перед роботою, пов’язаною зоператорською діяльністю, або такою, що потребує підвищеної уваги.В зв’язку з наявністю у складі препарату шипшини коричної, яка міститьвітамін К, доцільно під час лікування бальзамом Фітоном СД провестигематологічні дослідження.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Бальзам Фітон СД посилюєдію антигіпертензивних засобів, що потребує зменшення дози останніх. Препараттакож може посилювати вплив антиангінальних та спазмолітичних лікарськихзасобів.

Умови та термін зберігання. Зберігають в недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі від 8 0С до 15 0С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 845 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я