А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фітовалплюс (Fitoval plus)

основні фізико-хімічні властивості: рідина світло-коричневого кольору, в’язка, зперламутровим блиском;

склад: 100 г шампуню містять глікогену 0,2 г, екстрактуарніки 0,2 г,екстракту розмарину 1,0 г, гідролізованих пептидівпшениці 0,7 г;допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, кокамідопропілбетаїн, натріюхлорид, гліцерин, кокоглюкозид, гліцерилолеат, глікольдистеарат, ДМДМгідантоїн, ароматизатор, гуаргідроксипропілтримонію хлорид, натрію гідроксид.

Форма випуску. Шампунь.

Фармакотерапевтична група. Лікувальні шампуні. Код АТС D 11 А C 30.

Фармакологічні властивості. Шампунь Фітовал плюс - це оригінальний препаратпроти випадання волосся. Високоактивний глікоген забезпечує додаткове джерелоенергії для коріння волосся, прискорює ріст волосся, збільшуючи мітозкератиноцитів у волосяному фолікулі. Гідролізовані пептиди пшениці проникаютьглибоко в корковий шар волосся, оновлюють і зміцнюють його ззовні та утворюютьна його поверхні захисний шар. Екстракти арніки й розмарину покращуютьмікроциркуляцію у шкірі голови, мають протизапальну дію.

Показання для застосування.Шампунь Фітовал плюс рекомендовано застосовуватидорослим і дітям старше 15 років- при надмірному випаданні волосся;- порушенні росту та оновлення волосся;- для зміцнення тонкого, ламкого та слабкого волосся;- для зменшення масності волосся та лупи.

Спосіб застосування та дози.При порушенні росту волосся або надмірному йоговипаданні дорослим і дітям старше 15 років Фітовал плюс шампунь слід наноситина мокре волосся, інтенсивно промасувати шкіру голови, залишати діяти не меншніж 5 хвилин, змивати теплою водою. Наносити шампунь не більше 2 разів.Користуватися потрібно регулярно 3 рази на тиждень протягом 2–3 місяців.Для оптимального ефекту від застосування Фітовалплюс шампуню рекомендовано комбінувати його з Фітовал плюс лосьйоном і Фітовалкапсулами.

Побічна дія.Не спостерігалась

.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при гіперчутливості добудь-якого компонента препарату.

Передозування. Не відоме.

Особливості застосування.При потраплянні препарату на слизові оболонки очей,необхідно ретельно промити їх водою. Досвід використання шампуню дітьми до 15років відсутній.Вагітність і годування груддюВагітні і жінки, які годують груддю, можутьзастосовувати шампунь за рекомендацією лікаря. Шампунь Фітовал плюс не впливає на здатність керуватитранспортними засобами або працювати з потенційно небезпечними.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, прикімнатній температурі. Термін придатності – 2 роки 7 місяців.Не застосовувати шампунь після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 1894 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я