А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фітоваллосьйон проти лупи (Fitovalanti-dandruff lotion)

основні фізико-хімічні властивості: розчин жовтого кольору із сильним запахом;

склад: 100 г лосьйону містять 0,5 г іхтіолу світлого;допоміжні речовини: олія рицинова гідрогенізована ПЕГ-40, пантенол,клімбазол, кислота лимонна, спирт денатурований, ароматизатор, водаочищена.

Форма випуску. Лосьйон.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні препарати. Код АТС D 11 А Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фітовал лосьйон проти лупи містить іхтіол (дьоготьочищений), який є природною мінеральною речовиною, багатою на сірку, якауповільнює проліферацію епітеліальних клітин, знімає свербіж та подразнення івиявляє антисеборейний ефект. Клімбазол селективно діє на гриби Pityrosporumovale і не порушує здорову флору шкіри голови. Пантенол прискорює загоєнняран, відновлює та зміцнює волосся, надаючи йому додаткового блиску.

Показання для застосування.Лікування себорейного дерматиту волосистої частиниголови з підвищеною масністю волосся; псоріазу волосистої частини голови.

Спосіб застосування та дози.Втирати у суху шкіру голови приблизно 5 мл лосьйонуодин раз на день. Після застосування не змивати. Рекомендується застосовуватиФітовал лосьйон проти лупи протягом 6 тижнів. Для оптимального ефекту від застосування Фітоваллосьйону проти лупи рекомендовано комбінувати його з Фітовал шампунем протилупи. При необхідності курс лікування слід повторити.

Побічна дія. Не спостерігалась

.

Протипоказання. Фітовал лосьйон проти лупи протипоказаний пригіперчутливості до будь-якого компонента препарату.

Передозування. Не відоме.

Особливості застосування.При потраплянні препарату на слизові оболонки очейнеобхідно ретельно промити їх водою. Досвід використання лосьйону у дітейдо 14 років відсутній.Вагітність і годування груддюВагітні і жінки, які годують груддю, можутьзастосовувати лосьйон за рекомендацією лікаря. Фітовал лосьйон проти лупи не впливає на здатність керуватитранспортними засобами або працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25◦С.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати лосьйон після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 762 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я