А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Філокоф (Filocof)

основні фізико-хімічнівластивості

: рідинакоричневого кольору із запахом ментолу;

склад

: 100 мл препарату містять: Блатта орієнталіс (Blatta orient) Q 0,01 мл Бріонія (Bryonia) Q 0,1 мл Іпекакуана (Ipecac) Q 0,1 мл Імбир лікарський (Zingiber) Q 2,0 мл допоміжні речовини: сахароза,метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, ментол, смола целюлозна СМС(Voltas), карамель рідка, олія евкаліптова, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Має відхаркувальні, муколітичні, спазмолітичні,протизапальні, антиоксидантні властивості. Дія препарату зумовленавластивостями компонентів, що входять до його складу. Препарат поліпшує процеситравлення і засвоєння їжі. Стимулює обмін речовин.

Блатта орієнталіс (Blatta orient), що входить до складупрепарату, діє на органи дихання, чинить спазмолітичну та муколітичну дію,показана при нападах бронхіальної астми. Ефективна при бронхітах ітуберкульозі, які супроводжуються сильною ядухою.

Бріонія (Bryonia), що входить до складупрепарату, полегшує сухий кашель, який супроводжується подразненням гортані,вираженим болем колючого характеру у ділянці легень.

Іпекакуана (Ipecacuanha) діє на слизові оболонки,на секреторні залози чинить виражену відхаркувальну дію. Полегшуєвідхаркування, звільняє бронхи від слизу і таким чином зменшує позиви до кашлю.Застосовується при кашлі судомного характеру, сухому кашлі з нападами ядухи,коклюшподібного характеру до блювання.

Імбир лікарський (Zingiberofficinale)застосовується при кашлі, що супроводжується болем у горлі подразнювального іпекучого характеру, захриплістю, утрудненим диханням, у тому числі прибронхіальній астмі. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показаннядля застосування. Бронхіти, бронхіальна астма.При симптомах сухого або вологогокашлю, що супроводжуються утрудненням дихання, втратою голосу.

Спосіб застосування та дози.Діти :1 - 3 роки - по 2,5 мл 2 рази надобу; 3 -12 років - по 2,5 мл 4 рази на добу; 12 років і старше - по 5 мл 4рази на добу перед їдою.Дорослі: 5 мл 4 рази на добу передїдою.Тривалістьлікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання.

Побічнадія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування неспостерігалися.

Особливостізастосування.Адекватні і суворо контрольовані дослідження з безпеки і ефективності препаратуФілокоф в період вагітності і лактації не проводилися. Досвідзастосування у дітей до 1 року відсутній.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Випадки несумісності з будь-якими лікарськими засобами невідмічались. Протипоказань до застосування одночасно з іншими лікарськимизасобами немає.

Умовита термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С в недоступному длядітей місці. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 1372 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я