А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фестал (Festal)

основні фізико-хімічні властивості: білі, блискучі, круглі драже з тонкимзапахом ванілі;

склад: діюча речовина: панкреатин, хеміцелюлаза,компоненти жовчі;1 драже містить 0,192 г панкреатину з ферментативноюактивністю:a-амілази – 4 500 од. FIP, ліпази – 6 000 од. FIP,протеази – 300 од. FIP, а також компонентів жовчі – 0,025 г; хеміцелюлази –0,05 г;допоміжні речовини: натрію хлорид, целюлози ацетатфталат, етилванілін, олія рицинова, кальцію карбонат, тальк, цукроза, желатин,рідка целюлоза, смола акації (аравійська камідь), гліцерин, поліетиленгліколь6000, метил- та пропілпарабен, титану діоксид.

Форма випуску. Драже.

Фармакотерапевтична група. Препарати,що поліпшують травлення, включаючиферменти. Поліферментні препарати.Код АТС А09А А02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ферменти, які містяться впрепараті, полегшують перетравлювання білків, жирів, вуглеводів і сприяютьбільш повному всмоктуванню останніх у тонкому кишечнику. Екстракт жовчі сприяєемульгуванню жирів, збільшує активність ліпази, поліпшує всмоктування жирів ірозчинних у жирах вітамінів. Фермент хеміцелюлаза сприяє розщепленню рослинноїклітковини. Ці властивості препарату призводять до поліпшення функціональногостану шлунково-кишкового тракту (ШКТ), нормалізації процесу травлення.Фармакокінетика. Препарат не всмоктується і діє упросвіті шлунково-кишкового тракту. Вміст драже захищений кислотостійкоюоболонкою, яка запобігає інактивації ферментів, що входять до складу препарату,хлористоводневою кислотою шлунка. Розчинення оболонки і вивільнення ферментіввідбувається у тонкому кишечнику, тобто у лужному середовищі, яке є оптимальнимдля прояву активності ферментів.

Показання для застосування. Замісна терапія при легкому та середньомуступені порушення зовнішньосекреторної функції підшлункової залози прихронічному панкреатиті (за винятком випадків загострення хронічногопанкреатиту), для поліпшення травної функції при виразковому коліті, синдроміподразнення товстого кишечнику, а також після резекції шлунка; при метеоризміта деяких випадках діареї неінфекційного походження; для поліпшенняперетравлювання їжі особам з нормальною функцією шлунково-кишкового тракту вразі порушень режиму раціонального харчування (вживання великої кількості їжі,вживання жирної, смаженої або незвичної їжі, нерегулярне харчування тощо); припорушенні жувальної функції, при станах, що призводять до тривалої імобілізації(довготривалий режим обмеженої рухової активності внаслідок травми або іншихзахворювань); підготовка до рентгенологічного та ультразвукового обстеженнячеревної порожнини; як допоміжний засіб для ефективного засвоюванняжиророзчинних вітамінів і деяких лікарських засобів (ПАСК, сульфаніламідів,антибіотиків).

Спосіб застосування та дози. Призначають по 1 драже з невеликоюкількістю рідини під час або відразу після кожного прийому їжі. Драже не слідрозжовувати. В разі необхідності дозу можна збільшити до 2 драже. Тривалістьлікування може становити від кількох днів (при порушенні травлення внаслідокогріхів у харчуванні) до кількох місяців і навіть років (у разі необхідностіпостійної замісної терапії при хронічних запально-дистрофічних захворюванняхшлунка, підшлункової залози, кишечнику, печінки, жовчного міхура; у стані післярезекції та опромінення; у похилому віці).

Побічна дія. Дуже рідко можливо виникнення нудоти та діареї.Можливо виникнення таких реакцій підвищеної чутливості, як почервоніння шкіри,сльозотеча та чхання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до панкреатичних ферментівтваринного походження, гострий гепатит, механічна жовтуха, обтураційнанепрохідність кишечнику. Фестал® не слід приймати при гостромупанкреатиті або під час загострення хронічного панкреатиту.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування. В період одужання або при розширенні дієтипрепарат можна приймати тільки за призначенням лікаря.Використання препарату під час вагітності та вигодовування немовлятможливо тільки за нагальної необхідності та під контролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Фестал® сприяє ефективномузасвоюванню жиророзчинних вітамінів, сульфаніламідів, антибіотиків, ПАСК.Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250С вмісці, недоступному для дітей. Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1056 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я