А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фастин (Fastin)

основні фізико-хімічні властивості: густа маса жовтого кольору, зі слабкимспецифічним запахом;

склад: 10 г мазі містять: анестезину – 0,3 г, фурацилiну – 0,2 г, синтомiцину– 0,16 г; допоміжні речовини: ланолiн безводний, вазелiн білий, кислотастеаринова, вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Антибіотики та хіміотерапевтичні препарати длязастосування в дерматології. Антибіотики в комбінації з хіміотерапевтичнимизасобами. Код АТС D06С.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фастин, мазь, має бактерiостатичнi властивостi,поверхневий анестезуючий ефект. Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Місцеве лікування опiків І ступеня, свiжих опiківІІ-ІІІ ступеня, пiодермiї, гнiйних ран.

Спосіб застосування та дози. Фастин, мазь, застосовують дорослим і дітямшляхом аплiкацiй на шкiру. Мазь наносять тонким шаром на стерильну марлевусерветку, яку накладають на уражену поверхню шкіри. Пов’язку змінюють 1 раз у7–10 днів. Частіші зміни пов’язки проводять при наявності болю, накопичуванніексудату та в іншихвипадках, які можуть зменшити ефективність преапарату іпривести до ускладнень патологічного процесу.

Побічна дія. Можуть виникати реакцiї, пов’язанi з пiдвищеноючутливiстю до анестезину, синтомiцину (особливо при тривалому застосуваннi).

Протипоказання. Iндивiдуальна пiдвищена чутливiсть до компонентiвпрепарату.

Особливості застосування. Не застосовувати особам, схильних до алергiчнихреакцiй на синтомiцин, анестезин.Вагітні та жінки у період лактації застосовують препарат з обережністюі тільки тоді, коли, на думку лікаря, користь від застосування препарату будеперевищувати можливий ризик розвитку негативної дії на плід (дитину). Дітям до6 років призначають з обережністю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. У захищеному від світла місці при температурі від 80С до 15 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці! Незастосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1467 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я