А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фарматон (Pharmaton)

основні фізико-хімічні властивості: жовта масляниста паста у м’яких желатиновихгладких, блискучих, непрозорих, темно-коричневих капсулах з поздовжнім швом, зіслабковираженим характерним запахом;

склад: 1 капсула містить стандартизованого екстракту женьшеню Panax G115 Фарматон (із кореня Panax ginseng C.A.Meyer) 40 мг, 2-диметиламіноетанолу гідрогентартрату 26 мг, вітаміну А 4000 МО, вітаміну В1 2 мг, вітаміну В2 2 мг, вітаміну В6 1 мг, вітаміну В12 1 мкг, вітаміну С 60 мг, вітаміну Д2 400 МО, вітаміну Е 10 мг, Нікотинаміду 15 мг, кальцію пантотенату 10 мг, Рутину 20 мг, Заліза 10 мг, Кальцію 90,3 мг, Фосфору 70 мг, Фтору 0,2 мг, Міді 1 мг, Калію 8 мг, Марганцю 1 мг, Магнію 10 мг, Цинку 1 мг, Лецитину 50 мг, лецитину соєвого 16 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїднийбезводний, суміш воскова, олія рапсова, етилванілін, олія арахісова, желатин,гліцерин 85%, натрію пропіл-р-гідроксибензоат, натрію етил-р-гідроксибензоат,заліза оксид чорний (Е172), заліза оксид червоний (Е172).

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Вітамінні препарати, інші комбінації. Код АТСА11JС.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. До складу препарату ФАРМАТОН капсуливходять вітаміни, мінерали та мікроелементи у кількості, що відповідає добовимпотребам організму, та стандартизований екстракт женьшеню Panax G115 Фарматон. Стандартизований екстракт женьшеню Panax G115 Фарматон підвищуєзагальний рівень клітинної активності, що приводить до підвищення розумової тафізичної активності. Вітаміни, мінерали та мікроелементи коригують ізапобігають порушенню клітинного метаболізму у випадках підвищеної потреби вних. Вітаміни групи В входять до складу ферментів, що каталізують рядметаболічних процесів, зокрема вуглеводного, ліпідного, білкового обміну.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату не досліджувалася.

Показання для застосування. Застосування препарату рекомендовано у станівиснаження (наприклад, спричиненого стресом), за наявності втоми, відчуттяслабкості, зниження уваги та пам’яті. При погано збалансованому абонедостатньому харчуванні, наприклад у людей літнього віку, або у зв’язку зелімінаційною дієтою, відсутністю апетиту, виснаженням у результаті гострогоабо хронічного захворювання, включаючи хірургічне лікування та період одужання.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають приймати дорослим тадітям старше 12 років внутрішньо, по 1 капсулі на добу, під час сніданку.Капсулу слід ковтати цілою (не розжовувати), з невеликою кількістю води. У разітруднощів при ковтанні капсулу слід надрізати, видавити її вміст на ложку іпроковтнути разом з варенням, медом або з якоюсь їжею.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься, але у поодинокихвипадках спостерігалися головний біль, запаморочення; з боку шлунково-кишковоготракту - такі реакції, як нудота, болі у шлунку, блювання та пронос; такіреакції гіперчутливості, як висип, свербіж.

Протипоказання. Препарат не слід призначати у разі порушенняметаболізму кальцію (гіперкальціємія, гіперкальціурія відповідно); за наявностігіпервітамінозу А або Д, при нирковій недостатності, під час лікуванняретиноїдами (наприклад при лікуванні акне) або вітаміном Д, у разі підвищеноїчутливості до одного з інгредієнтів. Дитячий вік до 12 років.

Передозування. Характер токсичної дії препарату при значномупередозуванні буде подібним до характеру дії жиророзчинних вітамінів А і Д.Довготривале добове застосування великої кількості (дорівнює 25 капсулам длявітаміну А та 5 капсулам для вітаміну Д) може спричинити появу таких симптомівхронічної токсичності, як блювання, головний біль, сонливість і діарея. Гострісимптоми спостерігаються тільки при дуже великих дозах. Загальна добова дозаприйому заліза та цинку не повинна перевищувати 15 мг для обох мікроелементів.

Особливості застосування. Не приймати одночасно з іншими препаратами, щомістять вітаміни та мінерали. Не призначений для застосування в педіатричнійпрактиці.Відповідно до загальної медичної практики рішення про застосуванняпрепарату вагітними або жінками в період лактації повинен приймати лікар,виходячи з потреби організму вагітної у вітамінах.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. В дослідженнях женьшень продемонструвавзниження дії антикоагулянтів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місціпри температурі від + 15є С до + 25є С в щільно закупореному флаконі.Термін придатності - 3 роки. Препарат не слід застосовувати післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 1392 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я