А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Фарингосепт (Faringosept)

міжнародна назва: ambazone;

основні фізико-хімічні властивості:круглі, плоскі таблетки з рівними краями, коричнево-жовтуватогокольору;Фарингосепт зi смаком лимона: круглі, плоскі таблетки з рівними краями,коричнево-жовтуватого кольору, буква “L” на одному боці;

склад:1таблетка містить 10 мг амбазону моногідрату;допоміжні речовини:какао,цукор, лактози моногідрат, гумміарабік, полівідон К30, магнію стеарат, ванілін.Фарингосепт зi смаком лимона: 1 таблетка містить 10 мг амбазонумоногідрату;допоміжні речовини: какао, цукор, лактози моногідрат, гумміарабік,полівідон К30, магнію стеарат, лимонний ароматизатор.

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТС : RO2A AO1.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Амбазон - антисептик, активний особливо відноснострептококів (гемолітичний, віриданс), пневмококів, патогенних мікроорганізмів,що мають вирішальну роль у розвитку інфекцій у ділянці порожнини рота таверхніх дихальних шляхів. Препарат має середню протистафілококову дію. Лікиможуть бути застосовані в монотерапії при місцевому лікуванні орофарингеальнихінфекцій, уникаючи застосування хіміотерапевтичних протимікробних засобів і утакий спосіб можливості появи стійкості мікроорганізмів до їх дії. Ліки невикликають дисбактеріозу на рівні травного тракту.

Показання для застосування. Фарингосепт застосовують як допоміжний засібпри гострих інфекціях з оро-фарінгеальними вхідними воротами або локалізацією:гінгівіт , стоматит, ангіна, а також після тонзилектомії та екстракції зубів .

Спосіб застосування та дози. Доза, що рекомендується для дорослихстановить 3-5 таблеток Фарингосепту ( 30-50 мг амбазону ) на деньпротягом 3 – 4 днів.Дітям від 3 до 7років – не більше 3 таблеток на день протягом 3-4 днів.Таблетки Фарингосепт не ковтають, а залишають у порожнині рота дляповільного розчинення. Препарат застосовують одразу після прийому їжі (через 15- 30 хв.); рекомендується утримуватися від їжі та пиття протягом 2-3 годинпісля прийому препарату.

Побічна дія. Не було відзначено побічних дій.

Протипоказання. Підвищена чутливість до амбазону або до будь-якогоіншого компонента препарату . Діти до 3 років .

Передозування. Не відомі випадки передозування цим препаратом. Неіснує антидоту для амбазону; у разі застосування дуже великої дози Фарингосепту,рекомендується викликати блювання та промити шлунок.

Особливості застосування. Через вміст цукру у Фарингосепті (759 або 775мг в одній таблетці) рекомендується уникати застосування у хворих на цукровийдіабет. Через вміст лактози у Фарингосепті (150 мг в одній таблетці)рекомендується уникати застосування хворим з непереносимістю лактози. Препаратможе застосовуватися під час вагітності та у період лактації. Він не впливає наздатність керування автотранспортом і механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не було відзначено взаємодій препарату зіншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі нижче 25°С. Термінпридатності – 4 роки
 
Как давно наблюдают фармацевты, писихология поведения женщин и мужчин в аптеке не одинаковая. Женщины обязательно перечитают все аннотации, спросят про аналогичные препараты, их цену и возможные эффекты и побочные действия. Психология мужчин отличается прямолинейностью. Когда мужчина подходит к прилавку, он в большинстве случаев точно называет название препарата, мало интересуется ценой и эффектами этого лекарства.
Переглядів: 1373 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я