А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фарингопілсз помаранчевим смаком (Pharyngopils orange troat lozenges)

основні фізико-хімічнівластивості: таблеткикруглої форми оранжевого кольору здвоопуклою поверхнею, з характернимзапахом та смаком;

склад: 1 таблетка містить:2,4-дихлорбензиловий спирт-1,2 мг, амілтакрезол- 0,6мг;допоміжні речовини: цукор; розчин глюкози;кислота лимонна; барвник жовто; олія анісова;олія ментолова; ментол; олія помаранчева.

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

Фармакологічна група. Засоби, що застосовуютьпри захворюваннях горла. АТС R02AA20.

Фармакологічні властивості. Антисептичнийкомбінований препарат для місцевого застосування в ЛОР-практиці та стоматології.Має протимікробну дію. Активний відносно широкого спектру грампозитивних таграмнегативних мікроорганізімів in vitro; чинить протигрибкову дію.Натуральні лікувальні додатки, щовходять до складу препарату, мають пом'якшувальну та деконгестувальну дію наслизову оболонку.

Показання для застосування. Інфекційно-запальніхвороби порожнини рота та глотки.

Спосіб застосування та дози.Дорослим та дітям старшим 5 роківрекомендовано кожні 2-3 години розсмоктувати по 1 таблетці препарату.Максимальна добова доза препарату - 8 таблеток .

Побічна дія. Рідко:алергічні реакції.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентівпрепарату.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Клінічно значущої взаємодіїпрепарату з іншими лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Передозування. Симптоми: дискомфорт збоку шлунково-кишкового тракту. Лікування: проводять симптоматичну терапію.

Особливості застосування.Пацієнт повинен бути поінформованийпро те, що у випадку, якщо на фоні застосування препарату симптомизберігаються, з високою температурою, головним болем або іншими явищами,необхідно проконсультуватися з лікарем.
При призначенні препарату пацієнтамз цукровим діабетом слід враховувати, що кожна таблетка містить 1,352 г цукру.Питання про можливість застосування препарату під час вагітності та лактаціївирішується лікарем індивідуально у кожному випадку.

Форма випуску. Таблетки по 4 контурнихчарункових упаковок № 6 в коробці з ламінованого паперу.

Умови та термін зберігання.Зберігатив сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температуріне вище 25 °С.

Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1331 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я