А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Фарингопілсз лимонним смаком (Pharyngopils lemon troat lozenges)

основніфізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми жовто-лимонного кольору з двоопуклоюповерхнею, з характерним запахом та смаком;

склад: 1 таблетка містить:2,4-дихлордензиловий спирт-1,2 мг, амілметакрезол- 0,6мг; допоміжніречовини: цукор; розчин глюкози; кислота лимонна; барвник жовто-лимонний ;хінолін жовтий; анісова олія; олія ментолова; ментол; олія лимонна .

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

Фармакологічна група. Засоби, що застосовуютьпри захворюваннях горла. АТС R02AA20.

Фармакологічні властивості. Антисептичний комбінованийпрепарат для місцевого застосування в ЛОР-практиці та стоматології. Маєпротимікробну дію. Активний відносно широкого спектру грампозитивних таграмнегативних мікроорганізмів in vitro; чинить протигрибкову дію.Натуральні лікувальні додатки, щовходять до складу препарату, мають пом'якшувальну та деконгестувальну дію наслизову оболонку.

Показання для застосування. Інфекційно-запальніхвороби порожнини рота та глотки.

Спосіб застосування та дози.Дорослим та дітям старшим 5 роківрекомендовано кожні 2-3 години розсмоктувати по 1 таблетці препарату.Максимальна добова доза препарату - 8 таблеток .

Побічна дія. Рідко:алергічні реакції.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентівпрепарату.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Клінічно значущої взаємодіїпрепарату з іншими лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Передозування. Симптоми: дискомфорт збоку шлунково-кишкового тракту. Лікування: проводять симптоматичну терапію.

Особливості застосування.Пацієнт повинен бути поінформованийпро те, що у випадку, якщо на фоні застосування препарату симптомизберігаються, з високою температурою, головним болем або іншими явищами,необхідно проконсультуватися з лікарем.
Припризначенні препарату пацієнтам з цукровим діабетом слід враховувати, що кожна таблеткамістить 1,352 г цукру. Питання про можливість застосування препарату під час вагітностіта лактації вирішується лікарем індивідуально у кожному випадку.

Форма випуску. Таблетки по 4 контурних чарунковихупаковок № 6 в коробці з ламінованого паперу.

Умовита термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному відсвітла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 С.

Термінпридатності - 3 роки
Переглядів: 684 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я