А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Амброксол (Ambroxol)

міжнародна та хімічна назви: ambroxol; амброксолу гідрохлорид,транс-4-[(2-аміно-3,5-дібромобензил)аміно]циклогексанолу гідрохлорид;основніфізико-хімічні властивості: прозора безбарвна абозлегка жовтувата сиропоподібна рідина, солодка на смак з характерним запахом;

склад: 5 мл сиропу містить амброксолугідрохлориду 15 мг; допоміжні речовини:пропіленгліколь, ніпагін (метилпарабен), ніпазол (пропілпарабен), спиртетиловий 96% (не менш 2,1 г у 100 мл препарату) , сорбіт, ароматизатормалиновий, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при кашлі та простуднихзахворюваннях. Код АТС R05CB06.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Амброксол – муколітичний засіб. Викликає вираженийвідхаркувальний ефект. Стимулює серозні клітини бронхіальних залоз слизовоїоболонки бронхів, підвищуючи вміст серозного секрету, та відновлює порушенеспіввідношення серозно-слизуватих компонентів мокротиння. Препарат активізуєгідролізуючи ферменти, підсилює вивільнення лізосом із клітин. Кларка, щоприводить до зменшення в’язкості мокротиння. Амброксол підвищує рівеньсурфактанту в легенях та мукоціліарний транспорт мокротиння. У незначній міріпригнічує кашель. Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо Амброксол практично повністюадсорбується в травному тракті, швидко розподіляється в тканинах організму,найбільш висока концентрація визначається в легенях. Максимальна концентраціяпрепарату у плазмі крові досягається через 0,5 – 3 години. Зв’язується збілками крові близько 90%. Проникає крізь ГЕБ, плацентарний бар’єр, виділяєтьсяз грудним молоком. Не кумулюється.Піддається метаболізму в печінці шляхом кон’югації з утвореннямфармакологічно неактивних метаболітів. Період напіввиведення становить 7 – 12годин.

Показання для застосування. Сироп Амброксолу призначають при гострих тахронічних захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються утворенням в’язкого,густого мокротиння, що важко відкашлюється, та сухим непродуктивним кашлем:трахеїт, бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма з утрудненням відокремлюваннямокротиння, бронхоектатична хвороба тощо; при респіраторному дистресс-синдроміу новонароджених та недоношених дітей. Також Амброксол застосовують при захворюваннях ЛОР-органів, щосупроводжуються утворенням густого секрету: ларингіт, фарингіт, синусит, риніт.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старшим 12 років сиропАмброксолу призначають внутрішньо після їди по 30 мг (10 мл) 2 – 3 рази надобу. Режим дозування для дітей до 12 років представлений у таблиці: Вік Разова доза Кількість препарату Частота прийому 6 – 12 років 15 мг 5 мл (1 чайна ложка) 2 – 3 рази/добу 2 – 5 років 7,5 мг 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 3 рази/добу до 2 років 7,5 мг 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 2 рази/добу Приведений вище режим дозування застосовують на початковому етапітерапії гострих та хронічних захворювань протягом 14 днів, потім дозупрепарату, що приймають, можна зменшити в 2 рази.

Побічна дія. Упоодиноких випадках можуть виникатипорушення функції травної системи – нудота, блювання, діарея, почуттяпереповненості шлунка, біль у животі, головний біль; алергічні реакції –шкірний висип, кропив’янка.

Протипоказання. Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки,судомний синдром, I триместр вагітності, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. На сьогоднішній день про випадки передозуванняпрепарату не повідомлялось. У разі виникнення таких симптомів показаносимптоматичне лікування.

Особливості застосування. При необхідності призначення Амброксолу в II – IIIтриместрі вагітності необхідно оцінити користь терапії для матері та можливийризик для плоду. Немає даних про те, що призначений годувальниці втерапевтичній дозі препарат, який проникає в грудне молоко, виявляє вплив надитину. Препарат можна призначати хворим, що страждають на цукровий діабет. Препарат не змішують з лужним питвом. З обережністю застосовують при тяжких захворюваннях нирок та печінки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Амброксол сумісний з препаратами, щогальмують пологову діяльність. При сумісному застосуванні Амброксол підвищуєконцентрацію амоксициліну, цефураксиму, еритроміцину в бронхіальному секреті.При застосуванні Амброксолу з протикашльовими препаратами на фоні зменшеннякашлю знижується виділення мокротиння.

Умови та термін зберігання. В захищеному від світла місці притемпературі 8 – 15 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.Термін придатності після відкриття флакону 30 діб
 
Чтобы завести представительство вашей аптке в сети Интернет многого не нужно - просто создать сайт аптеки. А вот сам процесс лучше доверить профессионалам ,которые понимают смысл слов "создание сайтов Украина". Кроме этого, как договоритесь, профессионалы своего дела помогут раскрутить вашу аптеку, и возможно, доход от представительства в интернете может быть значительно выше чем в реальной аптеке.
 
Переглядів: 1237 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я