А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ф л у ц ид е р м™ (F l u c i d e r m)

міжнародна та хімічна назви: Fluocinolone; (6альфа,9-дифтор-11бета,21-дигідрокси, 16альфа,17-ізопропілідендіоксипрегна-1,4-дієн-3,20-діон 21-ацетат).

основні фізико-хімічні властивості: білий м’який крем;

склад: 1 г крему містить флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг;допоміжні речовини: цетомакрогол-1000, спиртцетостеариловий, парафін рідкий, парафін білий м’який, пропіленгліколь,хлоркрезол, гідрокситолуол бутильований, натрію фосфат одноосновний, водаочищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для застосування вдерматології. Прості препарати кортикостероїдів. Флуоцинолону ацетонід. Код АТСD07А С04.Фармакологічні властивості. Флуцидерм™ міститьсинтетичний фторований кортикостероїд для зовнішнього застосування.Фармакодинаміка. Кортикостероїди гальмуютьвивільнення цитокінів (інтерлейкінів 1 та 2 і гамма-інтерферону) з лімфоцитів імакрофагів, пригнічують вивільнення еозинофілами медіаторів запалення,зменшують метаболізм арахідонової кислоти. Стимулюючи стероїдні рецептори,сприяють утворенню білків ліпокортинів, що мають протинабрякову активність.Флуоцинолону ацетонід має виражену протизапальну,протиалергічну і протисвербіжну дію. Навіть у незначній концентрації виявляєшвидку протизапальну та протисвербіжну дію.Фармакокінетика. Незначне всмоктування препарату неспричинює системної дії.

Показання для застосування. Атопічні дерматози; екземи, нейродерміти,контактні дерматози, алергії (спричинені хімікаліями, косметичними засобами,ліками), всі форми псоріазу, плескатий лишай та червоний вовчак; імпетиго,зовнішній отит, опіки, спричинені сонячним опроміненням.

Спосіб застосування та дози. Невелику кількість крему наносять два аботри рази на день на уражену ділянку шкіри і легко втирають.

Побічна дія. Флуцидермтм погано всмоктується призовнішньому застосуванні, тому не спричинює побічної дії, пов’язаної іззагальним впливом на організм.Іноді може виникнути алергічна реакція. Притривалому застосуванні і/або нанесенні на великі поверхні шкіри, особливо удітей, можливі телеангіоектазії, атрофія шкіри та підшкірної клітковини,гірсутизм, гіпертрихоз, вторинні інфекційні ураження шкіри, порушенняепітелізації, затримка загоювання ран і виразкових уражень. У таких випадкахзастосування крему слід припинити.

Протипоказання. Флуцидерм™ не слід застосовувати при підвищенійчутливості до препарату, при туберкульозних, бактеріальних, грибкових, віруснихзахворюваннях і новоутвореннях шкіри, вагітності. Флуцидерм™незастосовують в офтальмології.

Передозування. При тривалому застосуванні Флуцидермутмі/або нанесенні на великі за розміром поверхні, особливо у дітей, можливіатрофія шкіри і підшкірної жирової клітковини, затримка загоювання ран івиразкових уражень, порушення епітелізації.При передозуванні слід відмінити препарат.

Особливості застосування. Застосування Флуцидермутм навеликі за розміром поверхні шкіри можливо тільки протягом короткого часу.З пересторогою застосовувати жінкам, які годуютьгруддю, та дітям, можливо як виняток, тільки на невеликі ділянки шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Незначне всмоктування Флуцидермутмпри зовнішньому застосуванні не викликає взаємодії з іншими препаратами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до +25ОСу захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 782 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я