А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Юнікап т (Unicap t)

основні фізико-хімічні властивості:овальніопуклі жовті таблетки, вкриті оболонкою;

склад: 1 таблетка містить вітаміну А(ретинолу) – 800 мкг (2 666 МО), вітаміну D (холекальциферолу) – 5 мкг (200МО), вітаміну Е (D-a-токоферолу) – 10 мг (14,90 МО), вітаміну В1(тіаміну нітрату) – 2,1 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) – 2,4 мг,вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) – 3 мг, вітаміну В12(ціанокобаламіну) – 2 мкг, нікотинаміду – 27 мг, пантотенової кислоти – 9 мг,фолієвої кислоти – 200 мкг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) – 90 мг, кальцію– 160 мг, магнію – 75 мг, заліза – 14 мг, цинку – 15 мг, міді – 2 мг, марганцю– 2,5 мг, хромі – 50 мкг, селені – 50 мкг, йоді – 150 мкг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,крохмаль кукурудзяний, кальцію гідрофосфат дигідрат, магнію стеарат,натрій-кроскармелоза, желатин, гліцерин 85%, кремнію діоксид колоїднийбезводний, метилцелюлоза, вода очищена, кислота стеаринова, кислотааскорбінова, гіпромелоза 3, гіпромелоза 15, титану діоксид, рибофлавін.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни змікроелементами. Код АТС А11А А04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Юнікап Тмістить вітаміни, макро- та мікроелементи, що регулюють метаболічні процеси.Його фармакологічні властивості зумовлені особливостями набору інгредієнтів укомбінованій лікарській формі.Вітамін А необхідний для росту організму та формуваннякісток, епітеліальних клітин та синтезу родопсину.Вітамін D регулює обмін кальцію та фосфору ворганізмі.Вітамін Е попереджає окислення поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1 важливий коензим у метаболізмівуглеводів, бере участь у функціонуванні нервової системи.Вітамін В2 входить до складу ФМН і ФАД(флавін мононуклеотид і флавін аденін динуклеотид) і є каталізатором процесівклітинного дихання.Вітамін В6 відіграє важливу роль уметаболізмі амінокислот, синтезі нейротрансмітерів і гемоглобіну.Вітамін В12 є фактором росту, необхіднийдля нормального кровотворення та визрівання еритроцитів, синтезу нуклеїновихкислот, регулює обмін вуглеводів і ліпідів, бере участь у метаболічнихпроцесах.Нікотинамід компонент кофактора NAD (H) і NADP (H),частина фактора толерантності до глюкози, бере участь у процесах тканинногодихання, вуглеводного та ліпідного обміну.Пантотенова кислота діє переважно як частинакоензиму А, що виконує функції проміжного переносника ацильних груп, береучасть у продукуванні гормонів та антитіл, регенерації епітелію та ендотелію.Фолієва кислота необхідна для нормального утворенняклітин крові, разом із вітаміном В12 стимулює еритропоез, береучасть у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, в обміні холіну.Вітамін С необхідний для росту та формування кісток,шкіри, зубів, ендотелію капілярів і для нормального функціонування нервової таімунної систем.Кальцій необхідний для зміцнення кісток, м’язовоїактивності, для підтримання цілісності мембран слизових оболонок, для процесівзгортання крові, нормальної діяльності міокарда.Магній – істотний кофактор для продукування енергії,клітинної реплікації та передачі нервових імпульсів.Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну,низки ферментів, зв’язує кисень і бере участь у ряді окислювально-відновнихреакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.Цинк входить до простетичних груп понад 80ферментів.Мідь – іони міді допомагають правильному засвоєннюзаліза, розвитку сполучних тканин і кровоносних судин.Марганець – активатор і учасник різноманітнихензиматичних реакцій в організмі.Хром – компонент фактора толерантності до глюкози танеобхідний для нормального росту кісток і сполучних тканин.Селен є антиоксидантом і входить до складуглутатіон-пероксидази.Йод – істотний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Дія препарату Юнікап Т єсукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних дослідженьнеможливе; всі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерівабо біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. Профілактика та лікуваннягіповітамінозів і мінеральної недостатності у дорослих. Призначають людям, яківедуть активний спосіб життя, займаються спортом і напружено працюють, а такождля швидкого одужання та відновлення захисних сил організму після хвороби абооперативного втручання. Юнікап Т також допоможе подолати підвищенустомлюваність і стреси.

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослимвнутрішньо по 1 таблетці на день разом із їжею.

Побічна дія. За умови дотриманнярекомендованого режиму дозування побічних явищ не спостерігалося. В окремих випадках можливі алергічні реакції тадиспепсичні прояви.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату.

Передозування. У випадку внутрішньогоприймання дуже великої кількості таблеток симптомами передозування можуть статинудота, блювання, загальмованість. Можливі прояви інтоксикації залізом, а саме:блювання, біль в епігастрільній ділянці, ціаноз, сонливість і шок. Проінтоксикацію залізом може йти мова, якщо в середину прийнято 40–70 мг заліза.

Особливості застосування. Особливі застереження щодозастосування препарату відсутні.Вагітність та лактація. Препарат можна застосовуватипід час вагітності та годування груддю. Не збільшувати дозування препарату уперіод вагітності, тому що лікарський засіб як активний інгредієнт містить вітамінА, який у дозах понад 10 000 МО може спричиняти порушення ембріональногорозвитку плоду. Не приймати з лікарськими засобами, до складу яких входятьвітаміни і мінеральні речовини.Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати зтехнікою. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невстановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей місці при температурі не вище 25°С, у щільно закритій упаковці.Термін придатності – 2 роки.Препарат не можна застосовувати після закінченнятерміну придатності
Переглядів: 1528 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я