А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Юнікап м (Unicap m)

основні фізико-хімічні властивості:кругла світло-жовтатаблетка, вкрита оболонкою;

склад: 1 таблетка містить вітаміну А(ретинолу) – 800 мкг (2 666 МО), вітаміну D (холекальциферолу) – 5 мкг (200МО), вітаміну Е (D-a-токоферолу) – 10 мг (14,90 МО), вітаміну В1(тіаміну нітрату) – 1,4 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) – 1,6 мг,вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) – 2 мг, вітаміну В12(ціанокобаламіну) – 1 мкг, нікотинаміду – 18 мг, пантотенової кислоти – 6 мг,фолієвої кислоти – 200 мкг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) – 60 мг, магнію –75 мг, заліза – 14 мг, цинк – 15 мг, міді – 2 мг, марганцю – 2,5 мг, хрому – 50мкг, селену – 50 мкг, йоду – 150 мкг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,крохмаль кукурудзяний, кальцію гідрофосфат дигідрат, магнію стеарат,натрій-кроскармелоза, желатин, гліцерин 85%, кремнію діоксид колоїднийбезводний, вода очищена, кислота стеаринова, кислота аскорбінова, гіпромелоза3, гіпромелоза 15, титану діоксид, заліза оксид жовтий.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни змікроелементами. Код АТС А11А А04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Юнікап Ммістить вітаміни, макро- та мікроелементи, що регулюють метаболічні процеси. Йогофармакологічні властивості зумовлені особливостями набору інгредієнтів укомбінованій лікарській формі.Вони містяться у збалансованому співвідношенні ідозах, що відповідають рекомендованим дієтичним нормам для осіб старше 12років.Вітамін А необхідний для росту організму таформування кісток, епітеліальних клітин та синтезу родопсину.Вітамін D регулює обмін кальцію та фосфору ворганізмі.Вітамін Е попереджає окислення поліненасиченихжирних кислот у мембранах.Вітамін В1 важливий коензим у метаболізмівуглеводів, бере участь у функціонуванні нервової системи.Вітамін В2 входить до складу ФМН та ФАД(флавін мононуклеотид та флавін аденін нуклеотид) і є каталізатором процесівклітинного дихання.Вітамін В6 відіграє важливу роль уметаболізмі амінокислот, синтезі нейротрансмітерів та гемоглобіну.Вітамін В12 є фактором росту, необхіднийдля нормального кровотворення та визрівання еритроцитів, синтезу нуклеїновихкислот, регулює обмін вуглеводів і ліпідів, бере участь у метаболічнихпроцесах.Нікотинамід компонент кофактора NAD (H) та NADP (H),частина фактора толерантності до глюкози, бере участь у процесах тканинногодихання, вуглеводного та ліпідного обміну.Пантотенова кислота діє переважно як частинакоензиму А, що виконує функції проміжного переносника ацильних груп, береучасть у продукуванні гормонів та антитіл, регенерації епітелію та ендотелію.Фолієва кислота необхідна для нормального утворенняклітин крові, разом із вітаміном В12 стимулює еритропоез, береучасть у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, обміні холіну.Вітамін С необхідний для росту та формування кісток,шкіри, зубів, ендотелію капілярів і для нормального функціонування нервової таімунної системи.Магній – істотний кофактор для продукування енергії,клітинної реплікації та передачі нервових імпульсів.Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну,низки ферментів, зв’язує кисень і бере участь у ряді окислювально-відновнихреакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.Цинк входить до простетичних груп понад 80ферментів.Мідь – іони міді допомагають правильному засвоєннюзаліза, розвитку сполучних тканин та кровоносних судин.Марганець – активатор та учасник різноманітнихензиматичних реакцій в організмі.Хром – компонент фактора толерантності до глюкози танеобхідний для нормального росту кісток і сполучних тканин.Селен є антиоксидантом та входить до складуглутатіон-пероксидази.Йод – істотний компонент тиреоїдних гормонів.Фармакокінетика.Дія препарату Юнікап М єсукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних дослідженьнеможливе; усі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерівабо біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. Профілактика та лікуваннягіповітамінозів і мінеральної недостатності у дорослих і дітей старше 12 років.

Спосіб застосування та дози. Застосування Юнікапу Мвиправдане за обставин, що сприяють розвитку дефіциту вітамінів і мінераліввнаслідок неадекватного споживання, порушень всмоктування, індивідуальноїпідвищеної потреби або вроджених порушень метаболізму.Дорослим і дітям старше 12 років призначаютьвнутрішньо по 1 таблетці на добу разом з їжею.

Побічна дія. За умови дотриманнярекомендованого режиму дозування побічних явищ не спостерігалося. В окремих випадках можливі алергічні реакції тадиспептичні прояви.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату. Дітям до 12 років препарат не призначають.

Передозування. У випадку внутрішнього прийманнядуже великої кількості таблеток симптомами передозування можуть стати нудота,блювання, загальмованість. Можливі прояви інтоксикації залізом, а саме:блювання, болі в епігастральній ділянці, ціаноз, сонливість і шок. Проінтоксикацію залізом може йти мова, якщо в середину прийнято 40–70 мг заліза.

Особливості застосування. Особливі застереження щодозастосування препарату відсутні.Вагітність та лактація. Препарат можна застосовуватипід час вагітності та годування груддю. Не збільшувати дозування препарату вперіод вагітності, тому що лікарський засіб як активний інгредієнт міститьвітамін А, який у дозах понад 10 000 МО може спричиняти порушенняембріонального розвитку плоду. Не приймати з лікарськими засобами, до складуяких входять вітаміни і мінеральні речовини. Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати зтехнікою. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невстановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі невище 25°С, у щільно закритій упаковці, у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.Препарат не можна застосовувати після закінченнятерміну придатності, вказаного на упаковці
Переглядів: 916 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я