А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Юнівіт (Junivit)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, з двоопуклоюповерхнею, вкриті плівковою оболонкою оранжевого кольору. На зламі видно двашари;

склад: 1 таблетка містить кальцію 12,5 мг, фосфору 10 мг, вітаміну Д3 (холекальциферолу) 80 МО, вітаміну А ацетату 500 (ретинолу ацетату) 600 МО, нікотинаміду (вітаміну РР) 3 мг, тіаміну (вітаміну В1) 0,203 мг, кальцію D-пантотенату (вітаміну В5) 1,2 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 0,3 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 0,3 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12) 0,0002 мг, кислоти фолієвої 0,04 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 10 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат(МЕШ-200), цукор, крохмаль кукурудзяний, сорбітол, аспартам, ароматизаторхарчовий (апельсиновий), кислота лимонна, магнію стеарат; оболонка: гіпромелоза(гідроксипропілметилцелюлоза), титану діоксид, аспартам, поліетиленгліколь(ПЕГ-6000, макрогол), барвник жовтий “сонячний захід” Е 110.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС А11А А03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Юнівіт містить десять найважливіших вітамінів, кальційі фосфор.Ретинол (вітамін А) відіграє ключову роль у синтезі білків-ферментів іструктурних компонентів тканин, необхідний для формування епітеліальних клітин,кісток і синтезу родопсину, підтримує поділ імунокомпетентних клітин,нормальний синтез імуноглобулінів та інших факторів захисту від інфекцій.Холекальциферол (вітамін D3) регулює обмінкальцію та фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток;попереджає розвиток рахіту у дітей.Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання, вуглеводного таліпідного обміну.Тіамін (вітамін В1) – важливий кофермент уметаболізмі вуглеводів, бере участь у функціонуванні нервової системи.Кальцію пантотенат входить до складу коферменту А, необхідний длянормального функціонування циклу трикарбонових кислот, синтезу АТФ,продукування гормонів та антитіл, синтезу ацетилхоліну, засвоєння з кишечникуіонів калію, глюкози, вітаміну Е.Рибофлавін (вітамін В2) – важливий каталізатор процесівклітинного дихання та зорового сприймання.Піридоксин (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковомуобміні та синтезі нейромедіаторів.Ціанокобаламін (вітамін В12) є фактором росту, необхіднийдля нормального перебігу процесів кровотворення та визрівання еритроцитів, береучасть у синтезі амінокислот, нуклеїнових і мієліну.Кислота фолієва необхідна для нормального утворення клітин крові; разомз вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь у синтезіамінокислот, нуклеїнових кислот, в обміні холіну.Кислота аскорбінова (вітамін С) бере участь в окисно-відновнихпроцесах, є необхідною для росту та формування кісток, шкіри, зубів, ендотеліюкапілярів та для нормального функціонування нервової та імунної систем.Кальцій і фосфор відіграють головну роль у мінералізації кісток ізубів. Іони кальцію активують багато ферментів, вони беруть участь у регуляціїтонусу серцевого м’яза, в передачі нервових імпульсів, а також регулюютьпроникність мембран клітин.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика і лікування дефіциту вітамінів імінералів у дітейпри неповноцінному і незбалансованому харчуванні; при станах, що вимагають поліпшення обміну речовин, імунологічногостатусу, роботи ендокринних залоз;при станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах імінералах (період росту, захворювання, період видужання); у комплексному лікуванні при призначенні антибіотикотерапії;для профілактики карієсу зубів.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають після їди.Для профілактики дефіциту вітамінів і мінералів:дітям від 4 до 6 років – по 1 таблетці 1-2 рази на добу;дітям від 7 до 14 років – по 1 таблетці 2-3 рази на добу.Як лікувальна доза:дітям від 4 до 6 років – по 4-5 таблеток на добу;дітям від 7 до 14 років – по 5–7 таблеток на добу. Тривалість курсу лікування встановлюється індивідуально; при зниженомуапетиті безперервний курс прийому таблеток становить 2 місяці.

Побічна дія. У рекомендованих дозах препарат добре переноситься ірідко спричинює побічні ефекти, які звичайно пов’язані з індивідуальнимнеприйняттям одного з компонентів препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату;дитячий вік до 4 років.

Передозування. Про випадки передозування препарату Юнівіт неповідомлялось.

Особливості застосування. Можливо забарвлення сечі в жовтийколір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю в препаратірибофлавіну.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Юнівіт не рекомендується призначати разомз іншими полівітамінами та препаратами, що містять кальцій і фосфор, оскількиможливо передозування останніх в організмі.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці притемпературі не вище 25 єС. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 1 рік
 
После трудового дня фармацету-первостольнику необходимо как-то расслабиться. Но что может быть лучше спорта! Необходимо найти ближайший фитнес-клуб с бассейном желательно. Кстати, проблему поиска может решить онлайн-каталог спортивных и фитнес клубов в интернете. Кроме этого, дя поддержания формы не забывайте принимать витамины.
Переглядів: 1738 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я