А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Амбробене (Ambrobene)

міжнародна та хімічна назви

:

амброксол,транс-4-[(2-аміно-3,5-дибромбензил) аміно]циклогексанола гідрохлорид;основні фізико-хімічні властивості

: білі круглі, двоопуклітаблетки з рискою для розлому на одному боці;склад

: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду30,0 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат,крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кремнію діоксид високодисперсний.Форма випуску

. Таблетки.Фармакотерапевтична група

. Муколітичнийлікарський засіб.Фармакодинаміка.

Амбробене таблетки по 30 мг цепрепарат, що має бронхосекретолітичну та секретомоторну (відхаркувальну) дії.Амбробене нормалізує порушення бронхолегеневої секреції, покращує реологічніпоказники мокротиння, зменшує його в’язкість та полегшує відходження мокротинняз бронхів.Фармакокінетика.

Пвсля перорального застосування таблеткиАмбробене практично повністю абсорбуються з шлунково-кишкового тракту. Діяпочинається через 30 хвилин та продовжується протягом 6-12 годин.Показання для застосування.

Амбробене таблетки приймають при гострих тахронічних бронхопульмональних захворюваннях, при яких порушується виділення тавідхаркування мокротиння:гострі та хронічні бронхіти, пневмонія;бронхіальна астма з порушенням відходження мокротиння;бронхоектатична хвороба.Спосіб застосування та дози.

Амбробене таблетки по 30 мг приймаютьсявнутрішньо після їди з достатньою кількістю теплої рідини (наприклад, чай абобульйон).

Дорослі та діти старші 12 років: у перші тридні по 1 таблетці 3 рази на добу, далі - по 1 таблетці 2 рази на добу або по1/2 таблетки 3 рази на добу.

Діти 6-12 років: по 1/2 таблетки 2-3 рази надобу.

Тривалість лікування залежить відособливостей перебігу захворювання. Не рекомендується приймати Амбробенетаблетки по 30 мг без призначення лікаря понад 4-5 днів.

При порушеннях функції нирок та тяжкихзахворюваннях печінки препарат можна приймати тільки під наглядом лікаря. Уцьому випадку рекомендується зменшувати дозу та збільшувати час між прийомамипрепарату.Побічна дія.Препарат звичайно добре переноситься. Інколи можуть спостерігатисяпрояви диспепсії (шлунковий дискомфорт, пронос, нудота, блювання), дизурія,ринорея. У поодиноких випадках можуть спостерігатися прояви алергічних реакцій(шкірна висипка). Є повідомлення, що в окремих випадках спостерігалисьалергічні контактні дерматити та анафілактичний шок.

Протипоказання.

Алергія до амброксолу та/або іншихкомпонентів препарату;

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалоїкишки;

перший триместр вагітності;період лактації;вік до 6 років.Передозування.

Про випадки передозування препарату неповідомлялося.У випадку передозування показана симптоматичнатерапія.Особливості застосування.

При порушенні функцiї нирок та/або притяжких захворюваннях печінки Амбробене таблетки слід приймати під наглядомлікаря.

Застосування в період вагітності тагодування груддю: незважаючи на відсутність на сьогодні достовірних даних щодонегативного впливу амброксолу на плід та немовля, використання Амбробенетаблетки в II та III триместрах вагітності та в період годування груддю можливепісля ретельного аналізу співвідношення користь/ризик. Перед застосуваннямАмбробене таблеток годування груддю слід припинити.Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Амбробене таблетки по 30 мг нерекомендується приймати разом із засобами, що мають протикашльову активність(наприклад, кодеїном), бо це призведе до утруднення виведення мокротиння збронхів на фоні зменшення кашлю.Застосування таблеток Амбробене по 30 мг у поєднанні з антибіотиками(амоксициклін, цефуроксим, еритроміцин, доксициклін) може викликати поліпшеннянадходження антибіотиків до легеневих тканин. Така взаємодія з доксицикліномшироко використовується з терапевтичною метою.Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі не вище 30 °С у звичайних умовах.Термін придатності.

5 років
Переглядів: 1191 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я