А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хоспісепт-серветки (Nosrіsert - tish)

основніфізико-хімічні властивості: серветки, просякнуті розчином;

склад: 100 г розчину, якимпросякнуті серветки, містять 1-пропанолу 55 г; етанолу (денатурованого) 15 г;допоміжніречовини: комплексдля догляду за шкірою (дибутиладипат), ароматична речовина (олія духмянаРаллей), стабілізатор (основа: ефір кислоти поліожирної).

Формавипуску. Серветки,просякнуті розчином

Фармакотерапевтичнагрупа. Антисептичніта дезинфекційні засоби. Код АТС D08А Х10.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Препарат маєбактерицидну, фунгіцидну дію, має активність щодо мікобактерій, інактивуєвіруси, у тому числі ВІЛ, вірус гепатиту B та ін. Знижує кількість транзиторноїмікрофлори шкіри за 30 сек у 100 тисяч разів. Високоефективний протирезидентної мікрофлори шкіри, забезпечуючи у такий спосіб якісну хірургічнуантисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка, сироватки, цілісноїкрові. Не подразнює шкіру завдяки спеціальним речовинам.Фармакокінетика.Невивчалась.

Показаннядля застосування. Для гігієнічної та хірургічної антисептики рук та шкіри у всіх галузяхмедицини, а також в усіх випадках, де показано проводити гігієнічнуантисептичну обробку рук і шкіри.

Спосібзастосування та дози. Хоспісепт-серветки призначені для зовнішнього застосування.Антисептичнаобробка:– улікувальних закладах (палатах, перев’язочних, процедурних, операційних тапологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії, лабораторіях, інфекційнихвідділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіях та інших закладах охорониздоров’я);– у санітарнихмашинах та машинах швидкої медичної допомоги;– у домашніхумовах при догляді за хворими, немовлятами, людьми літнього віку;– упромислових галузях (переробка продуктів харчування, фармацевтична такосметична промисловість);– на підприємствахгромадського господарства (перукарні, готелі, бані, сауни та ін.).Гігієнічнаантисептика рук.Гігієнічнаантисептика рук спрямована проти транзиторної мікрофлори.Взяти однусерветку з банки та протерти руки протягом 30 сек. Після виконання маніпуляцій(обстеження):– незабрудненашкіра – руки протерти Хоспісепт-серветкою протягом 30 сек;– забрудненашкіра – забруднення на шкірі рук видалити за допомогою Хоспісепт-серветки, апотім провести антисептичну обробку шкіри другою Хоспісепт-серветкою протягом30 сек.Післягігієнічної антисептики руки вимити з миючим засобом.Антисептичнаобробка шкіри.Поверхню шкірипацієнта, яку треба антисептично обробити, повністю змочують Хоспісепт®-серветкоюі дають висохнути. Експозиція – не менше 15 сек, шкіра багата на сальні залози,обробляється дворазово з експозицією не менше 10 хв.

Побічнадія. Невстановлена.

Протипоказання.Немає.

Передозування.Немає.

Особливостізастосування. Не застосовувати для антисептики слизових оболонок, не допускатипотрапляння в очі. При випадковому потраплянні на слизові оболонки або в очіпромити їх великою кількістю проточної води.Не оброблятичутливі до алкоголю пластмасові поверхні (наприклад, акрилове скло).

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей місці при температурі 5 - 30°С, якнайдалі від джерелвідкритого вогню. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 737 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я