А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хоспісепт (Nosrіsert)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина;

склад: 100 г розчину містять 55 г 1-пропанолу, 15г етанолу(денатурованого);допоміжні речовини: дибутиладипат, духмяна олія(раллей), стабілізатор.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТС D 08. AX 10.

Фармакологічні властивості. Препарат має бактерицидну, туберкулоцидну,фунгіцидну дію, інактивує віруси, у тому числі віруси СНІДу, гепатиту B та ін.Знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 сек. у 100 тисяч разів.Високоефективний проти резидентної мікрофлори шкіри, і таким чином забезпечуєякісну хірургічну антисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка,сироватки, цілісної крові. Не подразнює шкіру завдяки спеціальним речовинам.

Показання для застосування. Хоспісепт застосовується для гігієнічної тахірургічної антисептики рук та шкіри у всіх галузях медицини.Хоспісепт застосовується для обробки операційнихшвів, антисептичної обробки шкіри при інвазійних методах діагностики талікування. Крім того, Хоспісепт використовується для антисептичної обробки:- у лікувальних закладах (палатах, перев’язочних,процедурних, операційних та пологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії,лабораторіях, інфекційних відділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіяхта інших закладах охорони здоров’я);- у санітарних машинах та машинах швидкої медичноїдопомоги;- у домашніх умовах при догляді за хворими,немовлятами, людьми похилого віку;- у промислових галузях (переробка продуктівхарчування, фармацевтична та косметична промисловість);- на підприємствах громадського господарства(перукарні, готелі, бані, сауни та ін.).

Спосіб застосування та дози. Хоспісепт призначений для зовнішньогозастосування в нерозведеному вигляді.Хірургічна антисептика рук.Хірургічна антисептика рук медичного персоналуспрямована проти набутих патогенних мікробів (транзиторна флора) і протизвичайних для шкіри мікробів (резидентна флора).Перед застосуванням препарату треба вимити руки тапросушити їх за допомогою одноразової серветки. Протягом 4 хвилин втиратиХоспісепт порціями в сухі руки й передпліччя в кількості мінімум 10 мл,підтримуючи шкіру зволоженою препаратом протягом усього часу обробки.Гігієнічна антисептика рук.Гігієнічна антисептика рук спрямована протитранзиторної мікрофлори.Перед виконанням маніпуляцій та обстеження пацієнтаруки вимити з миючим засобом, просушити.На сухі руки нанести 3 мл препарату Хоспісепт,втирати протягом 30 сек. Після виконання маніпуляцій (обстеження):- незабруднена шкіра - сухі руки змочити Хоспісептомв достатній кількості (не менше 3 мл), втирати протягом 30 сек.;- забруднена шкіра - забруднення видалити задопомогою одноразової Хоспісепт-серветки, а потім провести антисептичну обробкурук, втирати 3 мл розчину Хоспісет протягом 30 сек.Антисептична обробка шкіри.Після гігієнічної антисептики руки вимити з миючимзасобом.Поверхню шкіри пацієнта, яку треба антисептичнообробити, повністю змочують Хоспісептом і дають висохнути. Експозиція - неменше 15 сек., для шкіри, багатої на сальні залози, - не менш ніж 10 хв.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Немає.

Особливості застосування. Не застосовувати для антисептики слизовихоболонок, не допускати попадання в очі. При випадковому попаданні на слизовіоболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

Умови та термін зберігання. Хоспісепт вогненебезпечний, тому не можнадопускати контакту з відкритим вогнем. Зберігати в недоступному для дітеймісці. Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1507 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я