А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хоспідермін (Hospidermin)

основні фізико-хімічнівластивості: прозорапомаранчева рідина;

склад: 100 г розчину містять етанолу денатурованого40 г, калію тіоціанату 3 г, 5-хлор-2-гідроксибензольної кислоти 0,1 г;допоміжні речовини: барвники Е 124, Е 110, стабілізатор.

Формавипуску. Розчин длязовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікційні засоби. КодАТС D08А Х10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат має бактерицидну, фунгіцидну дію,має активність щодо мікобактерій, інактивує віруси, у тому числі ВІЛ, вірусгепатиту В. Знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 сек у 100тисяч разів. Високоефективний проти резидентної мікрофлори шкіри, чимзабезпечує якісну хірургічну антисептику шкіри. Високоякісна дія в присутностібілка, сироватки, крові.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Обробка шкіри та рук, антисептика іпозначення операційного поля, а також обробка операційних швів, антисептичнаобробки шкіри при інвазійних методах діагностики та лікування.

Спосіб застосування та дози.Хоспідермін призначаєтьсядля зовнішнього застосування в нерозведеному вигляді.Хірургічна антисептика рукмедичного персоналу спрямована проти набутої патогенної мікрофлори (транзиторнафлора) і проти звичайних для шкіри мікробів (резидентна флора).Перед застосуванням препаратутреба вимити руки та просушити їх за допомогою одноразової серветки. Протягом 4хв втирати Хоспідермін порціями в сухі руки й передпліччя, в кількості мінімум10 мл, підтримуючи шкіру зволоженою препаратом протягом усього часу обробки.Антисептична обробка шкірипацієнта полягає в тому, що поверхня, яка потребує обробки, повністю змочуєтьсяХоспідерміном та висушується. Експозиція не менше 15 сек, для шкіри багатої насальні залози, – не менше 10 хв.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Немає.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування. Не застосовувати для антисептики слизовихоболонок, не допускати потрапляння в очі. При випадковому потраплянні наслизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Невстановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місціпри температурі 5 - 30°С якнайдалі від джерел відкритого вогню. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 1208 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я