А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хондроітин-фітофарм (Chondroitin-phytopharm)

міжнародна та хімічнаназви: chondroitinsulfate; хондроїтин сульфат (хондроїтин сульфат натрію);

основні фізико-хімічнівластивості: емульгель білого кольору, зі слабким специфічним запахом;

склад: 1 г емульгелю міститьхондроїтину сульфату натрію 0,05 г;допоміжні речовини: диметилсульфоксид,полісорбат 60, кокоїл каприлокапрат, спирт цетостеариловий, пропіленгліколь,диметикон, гідроксипропілкрохмалю фосфат, імідосечовина, вода очищена.

Форма випуску. Емульгель для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьпри патології опорно-рухового апарату. Хондроітин сульфат. Код АТС М01А Х25.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Хондропротекторний,хондростимулюючий, репаративний, протизапальний, знеболювальний засіб.Хондроітин сульфат – високомолекулярний мукополісахарид, що є природнимкомпонентом суглобового хряща; він бере участь у побудові основної речовинихрящової і кісткової тканини. Поліпшує фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовійтканині, пригнічує ферменти, що порушують структуру і функцію суглобовогохряща, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Стимулює синтезглюкозаміногліканів, нормалізує метаболізм гіалінової тканини, сприяєрегенерації хрящових поверхонь і суглобової сумки. Запобігає компресіїсполучної тканини, збільшує продукцію суглобової рідини і рухомість ураженихсуглобів. Уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію іприскорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресуванняостеоартрозу.Препарат зменшує болісністьсуглобів у спокої та під час ходьби, послаблює прояв запалення, сприяє зниженнюпотреби у нестероїдних протизапальних засобах.Фармакокінетика. Хондроітин сульфат принашкірному нанесенні проникає крізь шкірний бар’єр. Максимальна концентрація уплазмі крові досягається через 3 - 4 год після застосування. Хондроітин сульфатхарактеризується високою тропністю до тканин, багатих на глюкозаміноглікани, щозумовлює його високу біодоступність щодо хряща і кістки, яка становить 13 %.При курсовому застосуванні препарат накопичується у тканинах опорно-руховогоапарату, а саме— в суглобовому хрящі і синовіальній рідині. Виведенняпрепарату відбувається нирками протягом 24 год.

Показання для застосування. Дегенеративно-дистрофічнізахворювання суглобів і хребта (переважно локалізовані форми): остеоартроз,остеохондроз.

Спосіб застосування тадози.Дорослим і дітям старше 12 років мазь наносять 2 - 3 рази на добу тонким шаромна шкіру у ділянці ураження, легко втираючи в шкіру до повного всмоктування.Тривалість курсу лікування визначається індивідуально, залежно від ефективностіі переносимості терапії та, як правило, становить 2 - 3 тижні.

Побічна дія. Препарат звичайно добрепереноситься, однак можуть виникнути шкірні реакції у вигляді свербежу,гіперемії, печіння, висипання у місцях аплікації, що потребує відмінипрепарату.

Протипоказання. Тромбофлебіти,індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, схильність докровоточивості.

Передозування. Випадки передозуванняпрепарату не описані. За умови дотримання рекомендацій щодо застосуванняпередозування препарату є малоймовірним.

Особливості застосування. Препарат слід наноситилише на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани, вочі та на слизові оболонки.Вагітність і лактація. В період вагітності талактації можливість застосування препарату визначає лікар.Застосування в педіатрії.. ЕмульгельХондроітин-Фітофарм слід з обережністю призначати дітям.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. При нашкірному застосуванні препарату його взаємодії зіншими лікарськими засобами не встановлено.

Умови та термін зберігання.Зберігативнедоступному для дітей місці при температурі 15 - 25 оС.Не заморожувати.Термін придатності – 1,5 роки
Переглядів: 1208 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я