А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хомвіотензин (Homviotensin)

основні фізико-хімічні властивості: біла, з дрібними, поодинокими вкрапленнямикоричневого кольору, двоопукла таблетка, солодкуватого смаку;

склад:1 таблетка містить:Reserpinum D3 (Резерпін D3) 32,0 мг,Rauvolfia D3 (Раувольфія D3) 32,0 мг,Viscum album D2 (Омела біла D2) 32,0 мг,Crataegus D2 (Глід D2 ) 64,0 мг;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гіпотензивні засоби. КодАТСC02N.

Фармакологічні властивості. Комплексний гомеопатичнийпрепарат з гіпотензивною дією.Нормалізуюче діє на внутрішньосерцевугемодинаміку, скоротливість міокарда, тонус артерій, функцію нирок, м’якознижує артеріальний тиск і стабілізує його. Відзначається доброю переносимістю.Механізм гіпотензивної діїобумовлений впливом на судиноруховий центр в довгастому мозку, зниженнямсерцевого викиду і загального периферичного опору судин, зниженням концентраціїбіогенних амінів (катехоламіну, допаміну) в центральній нервовій системі,спазмолітичною дією.Підвищує діурез і виділення азотистих речовин, має антиаритмічний,антиатеросклеротичний, мемраностабілізуючий ефекти. Має м’яку седативну дію(зменшує відчуття тривоги, страху, депресії, емоційної напруженості) за рахуноквпливу на центральну нервову систему.

Показания для застосування. - Артеріальна гіпертензія,- нейроциркуляторна дистонія,- ішемічна хвороба серця.

Cnociб застосування та дози.Рекомендаціїщодо дозування наведені в таблиці. АТ до початку лікування

мм. рт. ст. Кількість таблеток на прийом Вранці Вдень Ввечері Від 190/100 до 200/115 2 2 2 Від 180/95 до 190/100 2 1 2 Від 160/90 до 180/90 2 0 1 Від 145/85 до 160/85 1 0 1 Приймати таблетки під язик за 30 хвилин до або після їжі, але не більшніж 12 таблеток на добу, тримати до повного розчинення. Курс лікування - 4тижні. В подальшому приймати 1-2 рази щоденно або через день по 1 таблетці, якпідтримуючу дозу.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання.Препарат протипоказаний при алергії на один з його компонентів.

Передозування.При прийомівеликої кількості препарату (більш ніж 12 таблеток на добу) можливішлунково-кишковий біль та розлади (блювання, пронос).

Особливості застосування.Перші ознаки поліпшення стану з’являються через 1 тиждень після початкулікування.При заміні Хомвіотензином® блокаторівβ-адренорецепторів, антагоністів іонів кальцію, інгібіторів АПФ(ангіотензин перетворюючий фермент) або інших гіпотензивних препаратів останніприймають протягом тижня у половинній дозі одночасно з Хомвіотензином®,після чого їх поступово відміняють і приймають тільки Хомвіотензин®.Безпечністьзастосування препарату у дітей (з 12 років) доведена клінічними дослідженнями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами невідомі.

Умови зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі, у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5років
Переглядів: 1952 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я