А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хомвіокорин - n (Homviocorin - n)

основні фізико-хімічні властивості: розчин коричневого кольору, з спиртовимзапахом, гіркий на смак.

склад:10 мл розчину містять:Adonis vernalis Горицвіт весняний 0,20 мл,Scilla Морська цибуля 0,30 мл,Solidagovirgaurea Золотушник звичайний 2,00 мл,Convallaria majalis Конвалія травнева 6,25 мл,Crataegus Глід 1,25 мл;

допоміжна речовина:етанол.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Інші комбіновані кардіологічні препарати. Код АТС С01Е Х.

Фармакологічні властивості. Комплексний гомеопатичний засіб для лікуванняхронічної серцевої недостатності. Містить серцеві глікозиди рослинногопоходження. Горицвіт весняний – типу карденолідів-строфантину; конваліятравнева – конвалятоксин; морська цибуля – типу буфадієналідів -просциларидин-А, сциларен-А. Максимальна денна доза Хомвіокорину® –N містить максимально 0,9 мг серцевих глікозидів.1.Кардіотонічний ефект обумовлений позитивним інотропним ефектом зарахунок:блокади К+/Na+ - АТФази і змінивнутрішньоклітинної концентрації іонів Са++ ,прямої дії на скоротливі білки (актин-міозин) кардіоміоцита.2.Негативний хронотропний ефект – обумовлений пригніченням автоматизмусунусового вузла.3.Позитивний батмотропний ефект – мінімальновиражений за рахунок малих доз серцевих глікозидів морської цибулі.4.Діуретичний ефект – обумовлений покращанням ниркової гемодинаміки івидільної функції нирок за рахунок зниження реабсорбції в канальцях(вищезазначені глікозиди і золотушник звичайний).5.Мембраностабілізуючий і антиоксидантний ефект - завдяки гліду.

Показання для застосування.- Хронічна серцева недостатність І–ІІА стадії як монотерапія (ІІІФК – у складі комбінованої терапії);- безсимптомна дисфункція лівогошлуночка.

Cnociб застосування та дози.Призначають по 10-20 крапель, щоденно 1-3 рази за 30 хвилин до абопісля їжі. Термін лікування визначає лікар.Краплі вживають на шматочку цукру або хліба, повільно розсмоктуючи абоз ковтком води, утримуючи його у роті якнайдовше.

Побічна дія.Можливі реакції підвищеної чутливості до компонентівпрепарату.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування.Прийом великої кількості препарату може спричинити небезпечне для життяотруєння алкоголем. Вживання усього флакона (50 мл) дорівнює введеню в організм22 г спирту.

Особливості застосування.Перші ознаки поліпшення стану з’являються через 1 тиждень від початкулікування. На відміну від препаратів дигіталісу і строфанту не кумулюється,суттєво не впливає на функцію провідності, має м’який, але стійкий ефект. Можевикористовуватись для лікування ХСН у хворих з брадикардією, значнимидистрофічними змінами в серці. Може замінити традиційні серцеві глікозиди(дигоксин) у разі протипоказань до їх застосування. Не потребує насичення впочатковий період лікування і може застосовуватись періодично та повторнимикурсами. Безпечність застосування у вагітних та дітей (з 12 років) урекомендованих дозах доведена клінічними дослідженнями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Випадки несумісності з іншими лікарськими засобаминевідомі

. Може використовуватись в комбінації з діуретиками,інгібіторами АПФ, периферичними вазодилататорами, блокаторамиβ-адренорецепторів. З гомеопатії відомо, що негативний вплив на діюгомеопатичних засобів мають шкідливі звички і збуджуючі речовини (чай, кава).

Умови зберігання. Зберігати в місцях, недоступних для дітей, при кімнатній температурі.

Термін придатності. 5 років
Переглядів: 863 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я